Çözüldü Tersine kablosuz şarj nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leowhans

Hectopat
Makaleler
3
iPhone'larda bu özellik nasıl açılıyor? Google'da Apple hariç her markanın nasıl açıldığı var ancak Apple'a gelince hiçbir yerde içerik bulamadım.

Çözüm
Bildiğim kadarıyla Apple marka telefonlarda reverse charging yok. Herhangi bir yerde bulamamanızın sebebi budur muhtemelen :)
Bildiğim kadarıyla Apple marka telefonlarda reverse charging yok. Herhangi bir yerde bulamamanızın sebebi budur muhtemelen :)
Vay be. Kamera, ekran suresi gibi genel seylerde ayni segmentteki cihazlardan guzel olsa da detaylara indikce eksikleri cok goze batiyor. Wifiyi kapatmak icin ayarlara girmek, erisim noktasini acmak icin 4 farkli seyi ayri ayri acmak, tersine sarj olmamasi vs. Bir kere daha ufaktan bi’ pisman oldum. Bu kadar yenilik dusmani olmakta… ne bileyim.
Bilgi icin teşekkür ederim:)

Vay be. Kamera, ekran suresi gibi genel seylerde ayni segmentteki cihazlardan guzel olsa da detaylara indikce eksikleri cok goze batiyor. Wi-Fi'yi kapatmak icin ayarlara girmek, erisim noktasini acmak icin 4 farkli seyi ayri ayri acmak, tersine şarj olmamasi vs. bir kere daha ufaktan bi' pişman oldum. Bu kadar yenilik dusmani olmakta… ne bileyim.
Bilgi icin teşekkür ederim:)

Rica ederim :) Apple'ın bu konulardaki tutumu gerçekten can sıkıcı olabiliyor bazı durumlarda. Enteresan bir firma. Açıkçası saçmada geliyor bu durumlar. Çok kapalı sistem, stabillik sağlamak adına kullanıcı deneyimini birçok noktada kısıtlıyorlar maalesef ki...

Geri
Yukarı