Tersine mühendislik için gerekenler

Fikrime katılıyor musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    32

reloadded

Hectopat
Daha fazla  
Tersine mühendislik için gerekenler:
  1. Yazılım mühendisliği
  2. Bilgisayar mühendisliği
  3. Elektrik elektronik mühendisliği
yeterlidir bunların birleşimi Mekatronik mühendisliği.

PÜF NOKTA: Önce yapmayı Sonra Bozmayı Öğreneceksin. Yapmadan Bozmak Olmaz.

Aynı şekilde hackerliğin temelide tersine mühendisliktedir. Hackerlik tersine mühendisliğin alt alan dalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşünceleriniz doğru ancak bu gibi işler için biraz yetenek lazım. Yeteneği olmayınca biraz daha zor olur. Biraz farklı düşünmek gerekiyor.

Okadar abartmaya gerek yok ben bandicam'ı internetteki videoları izleyerek unpack ettim lisans kısmını bloke ettim 10 dk sınırlamayı kaldırdım, E-postaya "[email protected]", serial numarasına "1111" yazınca kabul ediyordu ama daha sonra toplayamadım :D

Bu işin okula bağlı olduğunu düşünmüyorum. Hangi konuda, hangi eğitim düzeyinde olursa olsun, işin ilmini cidden biliyorsanız, düzünü de bilirsiniz tersini de bilirsiniz veya kavrarsınız...

Programları yasa-dışı lisanslamayı bilmek tersine mühendisliğin en alt seviyesi bile değildir bana kalırsa. O yüzden, abartıyorsunuz diyen arkadaşa bir itirazım var. Abartma sözkonusu değil. Tersine mühendislik kolay bir ilim dalı değildir. Hırslıysanız ve sabırlıysanız bir yerlere gelebilirsiniz ancak.

Arkadaşlar,

Elimde basit bir exe dosyası var.

Daha önceki sürümleri crack'lenmiş ve başarı ile çalışıyor.

Önceki sürümleri crack'leyen kişi, uzun süreden beri ortalıkta yok.

Hal böyle olunca, yeni çıkan sürümleri uzun süreden beri crack'lenmedi.

Elimde orijinal sürümler ve crack'lenmiş sürümler mevcuttur.

Yani crack'leme işlemini yapacak arkadaş, karşılaştırma yaparak, son sürümü de kolayca crack'leyebilir.

Tekrar belirteyim, çok önemsiz bir programdır. Crack'lemek isteyen arkadaşlar çekinmesinler yani...

Crack'leme konusunda yardımcı olabilirseniz, özel mesaj göndermenizi rica ediyorum.

Yada buraya yazın, ben size özel mesaj kanalından ulaşayım.

İlgi gösterecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı