Tes M50 elektrikli scooter alınır mı?

ahmet.35

Hectopat
Daha fazla  
7000 TL bütçem var. Birkaç araştırma yaptım ve %90 yerli diye geçiyor bataryası Samsung tarafından yapılmışmın 350 en fazla 700W en yakın rakibi mi Pro 2 ise 300, 650W güç verebiliyor. Şu anda sıfır kutusu hiç açılmamış 7 bine buldum ama marka fazla bilinmiyor. YouTube'da vs. videosu yok. Turkcell tarafından satışı var. Sizce alınır mı? Yoksa farklı scooterlara mı bakayım? Önerimiz olursa beklerim 50 km menzil ve 5 saatte tam şarj iddiası var bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 3 ay önce satın aldım. Muadillerini de kullanma fırsatım oldu mi2 kalite olarak daha iyi hissiyat sunuyor. Fakat martı BinBin gibi bir performans asla beklemeyin. Yokuş konusunda hiç bir muadil marka tatmin etmedi beni (74kg) yerli olması yedek parça konusunda rahatlatıyor insanı. Yakın zamanda bana gerekti;) bence düz yol için tercih edilebilir. Arka lastiği alır almaz değiştirin, dolma lastik almanız gerekmekte sürekli patlıyor. Dolma lastik aldığınızda bütün titreşimleri de üstünüze alcaksınız. Konuyu toparlayacak olursam. Hızlı kullanımı kolay fren sistemi iyi yokuş performansı tatmin etmiyor lastiği de dolma olarak farz ederek konforsuz bir yolculuk. Fiyat odaklı bakarsak, alın derim. Saygılar

Yeni konular

Geri
Yukarı