Teşekkürler İkea (!)

IKEA'dan görseldeki masayı sipariş vermek için girdim üye oldum kartımı hazırladım. Bir de ne göreyim? Alışveriş miktarının yüzde 10'u kargo bedeli olarak yansıyormuş masa 2200TL+220 TL kargo. Yani IKEA mantığına göre 10 bin TL'lik bir şey alsanız kargo bedeli 1000 TL oluyor. Hemen çıkış yaptım. İnsanı aptal yerine koymanın lüzumu yok dedim. Doğru tanımadığım bir marangoza gidip aşağıdaki masayı yaptırdım 2500 TL'ye. Üstelik Full mdf olarak. Masa sağlam sallanmıyor 150*70 boyutlarında çok da güzel oldu. Teşekkürler IKEA bir daha sitene bile tıklamam.

Bence de iyi yapmışsızsınız daha kaliteli ve şık duruyor.

Bende benzer duruma bakıp İKEA yerine Bürotime’dan Puzzle model masa aldım. Mağazada ek indirim yaptılar. Hatta özelleştirebiliyorsun kablo deliği filan. Tavsiye ederim.

İKEA hem kalitesiz hem de kargo ücreti üzüyor. Nadir F/P ürünleri var.

Ustanin eline sağlık bende ustaya yaptırmayı düşünüyorum tabi asusun inerli kalkarli masası aklından çıkarsa.

Bende şehrimde bu işi yapacak birini arıyorum ya , arkadaşım 700e kalın tahta kestirdi 4 siyah ayak monte etti mükemmel oldu oda. Benimki tam 14 yıllık masa kendimi bildim bileli var.

Yeni konular

Geri
Yukarı