Teşekkürler Technopat Sosyal Üyeleri ve Technopat Sosyal

Z

Zor Adam

Ziyaretçi
Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Her sorumun cevabını burdan alabiliyorum. Asla cevapsız kalmıyorum. Kurallarınız da çok mantıklı. Ceza alsam da size hak veriyorum. Ayrıca en önemlisi bu kadar diksiyona ve imla kurallarına uygun yazmaya alıştıran bir site olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. İyi ki varsın Technopat.

@Mikail Fidan @Ali Güngör @Recep Baltaş @son_goku @THE_MILLER @Egemen @Akif Peköz @Mars Fanatiği hepinize teşekkürler. Ayrıca Technopat Sosyal üyelerine de teşekkürler.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

itsAtaken

Kilopat
Katılım
21 Şubat 2014
Mesajlar
917
Başlarda bende ceza olayına fazla taktıklarını düşünüyordum ama, sonradan gerçekten gerekli olduğunu düşündüm. Hele ki bazı konularda, kuralları bilmeyen arkadaşların yarım yamalak kelimelerini, nokta olmayan cümlelerini gördükçe bir şey batıyor...
Alışkanlık konusu da gerçekten etkili. Her gece giriyorum zaten foruma, bir sürü de yorum atıyorum. İnsan bir süre sonra her yer de böyle yazmaya başlıyor. İyi bir şey :)
 

SemihUluca

Kilopat
Katılım
1 Nisan 2014
Mesajlar
1.381
Makaleler
1
Yer
Kütahya
Gerçekten Türkçe kuralları günlük hayatımızada olumlu şeyler katıyor. Bende teşekkür ediyorum tüm yönetime ve üye arkadaşlara. İyi ki varsınız. İyi ki bizler varız. :)
 
Yukarı