Teşekkürü kaçırıyorum

redmiapplepact

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar vallahi billahi aglicam. Şimdi yarım puanla teşekkür kaçıyor.
Daha felsefe sözlüleri girmedi. Ve edebiyat hocasından rica ettim sozlulerimi 5 puan yukseltcek.

SAVE_20220119_142722.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Belgelerin eğitim hayatında hiçbir şeye katkısı yok. Eğer varsa da bu kadar yıl boyunca aldığım hiçbir belge işime yaramadı. OBP için de önemli değil. O yüzden çok üzülmene gerek yok. Hocalarına söylersen belki yükseltirler.

Hocalarına söylersen belki yükseltirler.
Bazı hocalar oluyor, aşırı egolu. Yarım puan verse ölür. Sanki akademisyen yahu. Akademisyen olsa da bu tarz davranışlara gerek yok, oldum olası da gıcık kapmışımdır.

Bazı hocalar oluyor, aşırı egolu. Yarım puan verse ölür. Sanki akademisyen yahu. Akademisyen olsa da bu tarz davranışlara gerek yok, oldum olası da gıcık kapmışımdır.
Lise hocalarında kendini profesör sanma hissi var. Sanki bana üniversitede hoca olmuşlar gibi davranıyorlar. Özellikle Fen liselerinde bu tarz hocaları görebilirsiniz.

@Ecmel, ölümlü dünyadayız zaten. Lisede de bu kadar sıkmanın manası yok, kaldı ki devlet okullarında okuyan çocuklar özel okul çocukları karşısında OBP konusunda zaten eziliyorlar. 4-5 puan verseler ölmezler yani.

@Ecmel, ölümlü dünyadayız zaten. Lisede de bu kadar sıkmanın manası yok, kaldı ki devlet okullarında okuyan çocuklar özel okul çocukları karşısında OBP konusunda zaten eziliyorlar. 4-5 puan verseler ölmezler yani.
Ben de öyle düşünüyorum. Bir de arkadaşın sorununu da anlıyorum. Ailelerin belge takıntısı var. Belgeler bir işe yaramasa da aileler için önemli oluyor genelde. O yüzden arkadaş teşekkür belgesi almak istiyor olabilir.

Felsefeyi bilmem ama edebiyat dersinin ortalaması yükselirse alabilir. 5 saatlik dersin katkısı fazla olur. Felsefenin de belli bir seviye katkısı olur.

Arkadaşlar vallahi billahi ağlayacağım. Şimdi yarım puanla teşekkür kaçıyor.
Daha felsefe sözlüleri girmedi. Ve edebiyat hocasından rica ettim sözlülerimi 5 puan yükseltecek.

Eki Görüntüle 1274803
Yani açıkçası kendin de demişsin edebiyat hocası sözlüleri 5 puan yükseltecek diye. Felsefe sözlüleri de girilmemiş. Teşekkür alıyorsun işte, ağlamanın bir mantığı yok ki.

Ben 6. sınıftayken yarım puanı aramın iyi olduğu bir hocaya söylemiştim 0.5 puanı sözlülerle düzeltmişlerdi oda diğer hocalar söyleyip. Keşke daha önceden konu açsaydın yazardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı