Teşhir Ürünü HP Victus'lar

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Piyasada aşırı ucuza satılan HP Victus'lar teşhis ürünü olabilir, dikkatli olmanızda fayda var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Piyasada aşırı ucuza satılan HP Victus'lar teşhis ürünü olabilir, dikkatli olmanızda fayda var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Recep hocam tüketici mağduriyetinin önüne geçilmesinin yok mudur bir yolu? Olan sürekli son kullanıcıya oluyor, kimse de defalarca iade süreci ile uğraşmak istemez.

Geçen Teknosa'da baktım donanımından bağımsız söylüyorum kasa kalitesi be er BAT. BİM poşeti gibi PC yapmışlar normalde Excalibur ve mosteri de hiç beğenmem ama vistus onlardan da kötü bir kasaya sahip. HP Pavilion Gaming'lerin yerine geçti diyorlar ama HP Gaming'lerin kasası daha kaliteliydi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama bunun satıcısı direkt olarak Amazon.com.tr veya Hepsiburada gibi kurumsal firmalarsa o zaman ne olacak? O halde hiç alışveriş yapmamak lazım.

Ama Amazon ve Hepsiburada nerede teşhir edecekler ki ürünü, yalnızca online çalışıyorlar. Tedarikçiler ve bünyedeki satıcılarla alakalı olabilir.

Ama Amazon ve Hepsiburada nerede teşhir edecekler ki ürünü, yalnızca online çalışıyorlar. Tedarikçiler ve bünyedeki satıcılarla alakalı olabilir.
Bu adamların da farklı tedarik zincirleri ve depoları var, göründükleri gibi masum olduklarını düşünmüyorum. Bir şekilde kılıfını uyduruyorlardır, çünkü markalarla ticaret hacmi ve iş hukukları oldukça büyük. Kapalı kapılar arkasında dönenleri bilmiyoruz bize sadece ambalajlı ürün geliyor, sorunlu ürün de temiz ürün de paketlenebilir.

Geri
Yukarı