Teşhir Ürünü HP Victus'lar

Artık eskisi kadar önerilmeyecek demektir.

Ben hiçbir zaman önermiyorum HP Victus kasa kötü soğutma ekran sorunları vs... Bende almayı düşünüyordum biraz bakındım çoğu kişi sorun yaşıyor HP laptoplarda.
15 model

Ben hiçbir zaman önermiyorum HP Victus kasa kötü soğutma ekran sorunları vs... Bende almayı düşünüyordum biraz bakındım çoğu kişi sorun yaşıyor HP laptoplarda.
Vallahi hocam ben Victus 16'yı kullanıyorum, herhangi bir sıkıntısını daha görmedim. SSD sayısı da normal ancak 15 modelinde teşhir ürünü gibi bir durum varsa işler değişir tabii.

Amazon'dan 2 ay önce aldığım HP Victus 16'nın değerleri böyle.

Eki Görüntüle 1653822

Oyunların boyutuna, repack indirip indirmemenize göre değişen bir konu. Bence normal.
Hocam oyun olarak maks. 200gb indirdim repack değil de direk steam veya epic üzerinden indirdim . Umarım normaldir . Bide hocam sizin laptopun arkasındaki fan kısmı nasıl benimki plastiği biraz içeri göçmüş gibi bazı yerler hafiften .

Dosya Ekleri

• IMG_20230202_001018.jpg
    IMG_20230202_001018.jpg
    361,4 KB · Görüntüleme: 69
Vallahi hocam ben Victus 16'yı kullanıyorum, herhangi bir sıkıntısını daha görmedim. SSD sayısı da normal ancak 15 modelinde teşhir ürünü gibi bir durum varsa işler değişir tabii.

Hocam yanlış bilgi yazmışım ben bunları 15 modeli için söyledim 16 modeli ile ilgili çok az sorun gördüm ki herkeste olacak şeyler değil bunlar teşhir ürün olduğunu düşünmüyorum ama gene de HP Victus 15 modeli tavsiye etmiyorum.
Sadece bu model hakkında 3-4 tane şikayet görmüştüm.

Hocam yanlış bilgi yazmışım ben bunları 15 modeli için söyledim 16 modeli ile ilgili çok az sorun gördüm ki herkeste olacak şeyler değil bunlar teşhir ürün olduğunu düşünmüyorum ama gene de HP Victus 15 modeli tavsiye etmiyorum.
Sadece bu model hakkında 3-4 tane şikayet görmüştüm.
Vallahi hocam teknoloji her zaman şans işi olmuştur. Ben bir sıkıntısını görmedim bu modelin ama illa ki birileri görmüştür. Tabii ki daha kaliteli ürünlerde -örneğin HP Omen- bu sağlam ürün şansı çok daha artar ama ülkemizin ekonomisi o kadar kaliteli ürünler almamıza izin vermiyor.

Vallahi hocam teknoloji her zaman şans işi olmuştur. Ben bir sıkıntısını görmedim bu modelin ama illaki birileri görmüştür. Tabii ki daha kaliteli ürünlerde -örneğin HP Omen- bu sağlam ürün şansı çok daha artar ama ülkemizin ekonomisi o kadar kaliteli ürünler almamıza izin vermiyor.

Zaten bu modlede çok fazla şikayet yok ama sıcaklıkların fazla olduğunu söylüyorlar bir konu var 100 derece görüyormuş mesela ama ben kullanan başka kişilerde böyle bir sorun görmedim şans işi tamamen.

O halde satışları ciddi oranda düşecektir. En azından almak isteyenlerin önceden bildirilmesi iyi olmuştur. Zaten piyasada alacağın ürün belli fiyatta. Sen onu bayağı düşük fiyatta alıyorsan bir sorun vardır demektir. Tabii kampanya vs olur o zaman değişir. Bu durum satıcıdan da kaynaklanıyor haliyle. Ancak bu tarz sorunların ne olursa olsun çözülmesi lazım. Yoksa olan gene vatandaşa oluyor.

Yalnız böyle birşey varsa HP'nin adı zarar görüyor. Her ne kadar HP'nin direkt kendisi ile alakası olmasada. Çünkü Victuslar genel olarak menteşe problemi vb. hariç sorunsuz laptoplar.

Amazon'un iade politikasıylan alakalı diye düşünüyorum millet alıp alıp iade ediyor, bu da el değiştiriyor. Geçen forumda konusuna rast geldim, başkalarında sıkıntı cıkmayan model 100 derece görüyor diye iadeye verdi o kime gidecek yeni alan birine. Döngü gibi bir durum :D

Geri
Yukarı