Teşhir ürünü PlayStation 4

ORIGIN么LS

Femtopat
Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar ben bayadır PlayStation hayali kuruyordum virüsten önce 1800₺ 500GB Slim anlamamıştım param yoktu. Şimdi de eylül'ün sonunda vergiler düşecek diyorlar ama dolar fırladı ve durmayacak gibi. Teşhir ürünü PlayStation 4 ne kadar mantıklı sizce beklemeli miyim? Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum acaba bunlar garantili mi oluyor yani bir sorun olursa sıkıntısız bir şekilde iade edebilir miyim yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam genelde garantili olur. Çok uzun süreli oyun oynanmaz. Fiyatı uygunsa alınabilir. Hatta bazılarını çalıştırmıyorlar. Sadece sergi amaçlı duruyor.

Şu an %50 olan ek gümrük verigisinin 30 Eylül sonrası düşeceğini söylemişlerdi. Beklemekte fayda var bence. Teşhir ürünü olanlarda öyle çok ucuz değil çünkü.

Çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için ama 2.ele hiç güvenmiyorum arkadaşın dediği gibi sergi amaçlı ise pek sorun olmaz gibime geliyo ve gene dolar bazlı olduğu için eylülden sonrada fazla düşüceğini düşünmüyorum

Şu an %50 olan ek gümrük verigisinin 30 Eylül sonrası düşeceğini söylemişlerdi. Beklemekte fayda var bence. Teşhir ürünü olanlarda öyle çok ucuz değil çünkü.

Aynen hocam :) yıl sonuna kadar uzattılar :) bekleyenler yeni zamlı fiyatlarıyla alıyor. :(

Ben AVM'ye gittiğim zaman ara sıra Mediamarkt'a girip ürün bakıyorum o ara bu teşhir PS4'leri görüyorum, üstünde sadece alarm takılı tamamen açıkta korunaksız duruyor yani millet orasını burasını mıncıklıyor sürekli hatta yanlarındaki kolların tuşları tamamen gitmiş tuşları basmıyor. Her mağazada böyle değil ama geneli böyle yapıyor, örnek olarak Teknosa'da ise plastik bir kabın içinde duruyor yani kimse elleyemiyor ama şöyle bir durum var adamlar cihaz hava alsın diye hiç delik açmamışlar kutuya sıfır duruyor tamamen. Bende diğer arkadaşlar gibi ikinci ele yönelmen taraftarıyım daha temizdir bence.

Geri
Yukarı