Çözüldü Tesla C2050: NVIDIA grafik sürücüsü Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Truvalıadam

Kilopat
Bilgisayarımda Windows'un 1909 sürümü olmasına rağmen son çıkan ekran kartı sürücüsünü kuramıyorum. Her yere baktım fakat bir çözüm bulamadım. Yardımlarınıza açığım. Ekran kartım Tesla C2050.

1584192786979.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 ISO dosyasını Rufus programı ile USB'ye yazıyorsunuz. Sonra da USB'yi başlattığınızda kurulum ekranı geliyor. USB'yi temizlemek için Rufus'la Freedos yazabilirsiniz. Sitede bolca rehber mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu eski ekran kartımda yaşıyordum öğrendim ki nvidia eski kartıma güncelleme desteğini kesmiş.Desteğini kesmeden önceki en son sürücüyü yüklemek istersen aygıt yöneticisinden ekran kartına sağ tıkla sürücüyü güncelleştir.Ben öyle yapmıştım.Belki seninde öyledir.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı