Teslim en iyileştirme kapalıyken Xbox'dan bir şey indirilmiyor

EfeBalboa

Hectopat
Arkadaşlar çok değişik bir sorunla karşılaştım. Teslim en iyileştirmeyi kapatınca Xbox'dan bir şey indiremiyorum. Tamam dedim bir süreliğine açık kalsın ben oyunu indirene kadar. Açtım. Ama teslim en iyileştirmeyi açtığım için indirme yavaşladı 4kblara kadar düştü. Ne yapacağım? Teslim en iyileştirmeyi kapattığım zaman 0x800700e9 hatasını alıyorum. Açıyorum indirme hızı düşüyor. 10 yılda zor iner yani. PC Game Pass'dan Forza Horizon 5 indiriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar çok değişik bir sorunla karşılaştım. Teslim en iyileştirmeyi kapatınca Xbox'dan bir şey indiremiyorum. Tamam dedim bir süreliğine açık kalsın ben oyunu indirene kadar. Açtım. Ama teslim en iyileştirmeyi açtığım için indirme yavaşladı 4kblara kadar düştü. Ne yapacağım? Teslim en iyileştirmeyi kapattığım zaman 0x800700e9 hatasını alıyorum. Açıyorum indirme hızı düşüyor. 10 yılda zor iner yani. PC Game Pass'dan Forza Horizon 5 indiriyorum.

Aynı problem bende var bir türlü çözemedim çok sinir bozucu.

Ben buldum. İlk önce Xbox uygulamasına gir bir şey iniyor mu kontrol et. Sonra Microsoft Store'ye gir orada da güncelleme var mı? Bak. Onlarda olmazsa yardım edebilirim.

Tamam hallettim. Teslim iyileştirme oyun güncellemesi gibi bir şey, bütün gece açık bıraktım bilgisayarı sabah baktığımda görev yöneticisinde göremedim Game Pass'ten oyun da indirebiliyorum. Hallettim yani, yinede yardımın için teşekkürler.

Geri
Yukarı