Test çözülmesine rağmen oturmayan konu

MaxBeyin

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Allah'ın boş verdiği yer
Öncelikle selamlar değerli arkadaşlar. 10.sınıf öğrencisiyim ve bu sene fonksiyonlar ile ilk kez tanıştım konuyu sevdim ve derece istediğimden şimdiden fazlaca kaynaklardan soru çözmeye çalışıyorum ancak konuyu anlamama rağmen üstüne üslük 4 kaynaktan hala çözmekte olduğum konuya sanki tam hakim değilim , boşlarım ve yanlışlarım her defasında çıkıyor. Nedenini bilmiyorum ve bu durum canımı sıkıyor. Konuyu ilk kez gördüğüm için zamanla oturacağının farkındayım ama 4 kaynak az bir rakam değil hala yanlış ve boş çok anormal geliyor. Nerede ne yapacağımı pek bilmiyorum yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum esen kalın.

Senin kadar hırslı değildim ancak üniversite sınavı için emek harcadım. Fonksiyonlar zor konu, ileride göreceğin en zor konulardan "integral" ve "türev" konularının temelini oluşturuyor hatta. Zorlanman çok normal. Sen iyisini yapıyorsun, üstüne git iyi öğren.

Senin kadar hırslı değildim ancak üniversite sınavı için emek harcadım. Fonksiyonlar zor konu, ileride göreceğin en zor konulardan "integral" ve "türev" konularının temelini oluşturuyor hatta. Zorlanman çok normal. Sen iyisini yapıyorsun, üstüne git iyi öğren.
Çok teşekkür ediyorum.
Konuyu soru çözerek oturtma. Ders çalışarak oturt, soru çözerek oturduğunu anla.
Ders çalışmadan kastınız sanırım konu çalışmak olmalı, yanılıyor muyum? Teşekkür ediyorum desteğiniz için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı