Sen bu ülkede 35 TL'yi paradan sayıyorsan inanılmazsın gerçekten sokağa adım atmak 50 TL olmuş zaten. Ayrıca Türkçe keyfi için 35 TL veremiyorsa zaten oyun falan oynamasın o kişi bıraksın gitsin başka hobiler ile uğraşsın. Bu ülkede 300 TL'yi oyuna verebilen kişi Türkçe keyfi için 35 TL'yi de çok rahat verir. Dediğim gibi vermiyorsa o zaman 20 bin verip İngilizce kursuna gitsin.

Neyin etiğinden bahsediyorsun anlayamadım sen dışarıda gezerken adamlar çeviri yapacak tabii ki de hakkını alacaklar. Ayrıca büyük oyunlara ücretsiz çeviri yapan da neredeyse kalmadı ortada sadece çöplük translate çeviriler var.
@AytKrZ02

Son düzenleme:
Sen bu ülkede 35 TL'yi paradan sayıyorsan inanılmazsın gerçekten sokağa adım atmak 50 TL olmuş zaten. Ayrıca Türkçe keyfi için 35 TL veremiyorsa zaten oyun falan oynamasın o kişi bıraksın gitsin başka hobiler ile uğraşsın. Bu ülkede 300 TL'yi oyuna verebilen kişi Türkçe keyfi için 35 TL'yi de çok rahat verir. Dediğim gibi vermiyorsa o zaman 20 bin verip İngilizce kursuna gitsin.

Neyin etiğinden bahsediyorsun anlayamadım sen dışarıda gezerken adamlar çeviri yapacak tabii ki de hakkını alacaklar. Ayrıca büyük oyunlara ücretsiz çeviri yapan da neredeyse kalmadı ortada sadece çöplük translate çeviriler var.
@AytKrZ02

50TL veren kişi ne olacak fan boyluğu bırakın lütfen önceki mesajlarımı okuyun.

Sen öyle dedin diye şimdi bırakıp gidicek.

Neyse ismi fallout olan biriyle kavga edicek durumda değilim hadi iyi akşamlar.

50TL veren kişi ne olacak fan boyluğu bırakın lütfen önceki mesajlarımı okuyun.

Sen öyle dedin diye şimdi bırakıp gidicek.

Neyse ismi fallout olan biriyle kavga edicek durumda değilim hadi iyi akşamlar.
Şuanki durumda her şeyin fiyatı yüksek. 1000TL'ye oyun varken 35TL, Türkçe deneyim için oldukça makul bence.

Bu oluşumların bir şekilde devam etmesi gerekiyor ki biz de sağlıklı bir şekilde ana dilimizde oyunlarımızı oynayabilelim.

Gönül isterdi ki her şey ucuz olsun ancak sadece benim aylık yol masrafım bile 500TL'yken 35TL diğer şeylere göre çok görmezden gelinebilecek bir rakam.

Sizi de anlıyorum ancak eğer size ucuz gelmesini istiyorsanız oynayacağınız bir kaç oyunu yükleyin, yamasını yapın dursun kenarda. Bu sayede cebinizden daha az para çıkmış olur.

Ayda bir kere kafenin birinde bir kahve içseniz daha fazla para vermiş oluyorsunuz. Bu adamların emeklerinin bir kahveden daha değersiz olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Selamlar! İşte beklenilen an geldi!

Spider-Man Türkçe yaması Üyelik sistemine eklenmiştir! New York binaları arasında süzülüp kötü adamlarla savaşmanın sırası geldi!

Yamayı şu anda test edebildiğimiz kadarında PC menüsünün elimizdeki metinlerden fazlaca farklılığı olduğunu görebiliyoruz. Yama sürekli güncellenmektedir. Gördüğünüz hataları lütfen bize Discord sunucumuzdaki #spidey-geri-bildirim kanalından iletmeyi unutmayın.

Çevirinin güncellenmesi otomatik olacak ama önümüzdeki günlerde dosyasal güncellemeler de yapabiliriz. Yaptığımızda yine bu kanaldan duyuru geçerek yamayı programdan tekrar kurmanızı isteyebiliriz. Henüz oyunun bugün çıktığını ve deneme fırsatımız olmadığını aklınızdan çıkarmayın lütfen. Elimizden geldiği kadar sorunları minimize etmeye çalıştık, var olan sorunları da en kısa zamanda çözeceğiz.

Lafı fazla uzatmadan, iyi oyunlar, iyi ağ atmalar!

Selam! İşte beklenilen an geldi!

Spider-Man Türkçe yaması üyelik sistemine eklenmiştir! New York binaları arasında süzülüp kötü adamlarla savaşmanın sırası geldi!

Yamayı şu anda test edebildiğimiz kadarında PC menüsünün elimizdeki metinlerden fazlaca farklılığı olduğunu görebiliyoruz. Yama sürekli güncellenmektedir. Gördüğünüz hataları lütfen bize Discord sunucumuzdaki #spidey-geri-bildirim kanalından iletmeyi unutmayın.

Çevirinin güncellenmesi otomatik olacak ama önümüzdeki günlerde dosyasal güncellemeler de yapabiliriz. Yaptığımızda yine bu kanaldan duyuru geçerek yamayı programdan tekrar kurmanızı isteyebiliriz. Henüz oyunun bugün çıktığını ve deneme fırsatımız olmadığını aklınızdan çıkarmayın lütfen. Elimizden geldiği kadar sorunları minimize etmeye çalıştık, var olan sorunları da en kısa zamanda çözeceğiz.

Lafı fazla uzatmadan, iyi oyunlar, iyi ağ atmalar!

Vallahi üyelik aldım aktif olmasını bekliyorum sabırsızlanıyorum :D

Ben farklı bir noktadan bakıcam üyelik sisteminin paralı olmasının etik dışı olduğunu düşünmüyorum sonuçta adamlar bir emek veriyor bunu da parasıyla satıyor bunda hiç bir sorun yok ama discord kanalında ve farklı yerde gördüğüm yetkili yorumları ve üyelik satın alan insanların yorumları üzücü, insanlar farkında değil gibi bir servis satın aldıklarının. Yama ilk gün çıktığında sorunlar vardı bazı yerlerde yamadan kaynaklanan şekilde oyundan atıyordu ve insanların yorumları hep şu şekildeydi '' yama yeni çıktı olur böyle şeyler emeğinize sağlık'' ben buna katılmıyorum bir ücret karşılığında bu hizmet satılıyorsa bir hata karşısında olsun emeğinize sağlık demek saçma geliyor bana e para ödedik bedava değil ki bu. Eğer yama bedava olsa bu bakış açısı doğru ama parasını verdiğin bir şeye bu şekilde yorum yapmayı anlamıyorum.

Ben farklı bir noktadan bakıcam üyelik sisteminin paralı olmasının etik dışı olduğunu düşünmüyorum sonuçta adamlar bir emek veriyor bunu da parasıyla satıyor bunda hiç bir sorun yok ama discord kanalında ve farklı yerde gördüğüm yetkili yorumları ve üyelik satın alan insanların yorumları üzücü, insanlar farkında değil gibi bir servis satın aldıklarının. Yama ilk gün çıktığında sorunlar vardı bazı yerlerde yamadan kaynaklanan şekilde oyundan atıyordu ve insanların yorumları hep şu şekildeydi '' yama yeni çıktı olur böyle şeyler emeğinize sağlık'' ben buna katılmıyorum bir ücret karşılığında bu hizmet satılıyorsa bir hata karşısında olsun emeğinize sağlık demek saçma geliyor bana e para ödedik bedava değil ki bu. Eğer yama bedava olsa bu bakış açısı doğru ama parasını verdiğin bir şeye bu şekilde yorum yapmayı anlamıyorum.
Merhaba, oyun PC'ye çıkar çıkmaz yamasını yayınladık, belki farkında değilsinizdir diye belirtmek istedik :) Durum böyle olunca başlangıçta çökme vb. sorunlar yaşandı birkaç saat içerisinde hemen çözüldü. Şu an yamadan kaynaklı bildiğimiz teknik bir problem bulunmuyor ancak oyunun kendisinden kaynaklı pek çok çökme problemi mevcut, bunları da düzeltecek olan oyunun geliştiricileri.
Ayrıca yamayı "beta" sürümü olarak yayınladığımızı da defalarca belirttik, dolayısıyla yamayı kullanan kişiler de yama beta sürecinden çıkana kadar çeşitli problem olabileceğini bilerek ve kabul ederek yamayı kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı