Testkolik güvenilir midir?

Emreex0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internetten test çözmek istiyorum testkolik diye bir sayfa buldum ve kayıt olunca test puanlarımızı biriktirip mağazadan test kitapları alabileceğimizi söylüyor ama kayıt olurken e-mail adresini okul numarasını, okulunu, adını soyadını sınıfını ve şubeni istiyor sizce bu sayfa güvenilir mi? Linkini aşağıya bırakıyorum.

Arkadaşlar internetten test çözmek istiyorum testkolik diye bir sayfa buldum ve kayıt olunca test puanlarımızı biriktirip mağazadan test kitapları alabileceğimizi söylüyor ama kayıt olurken e-mail adresini okul numarasını, okulunu, adını soyadını sınıfını ve şubeni istiyor sizce bu sayfa güvenilir mi? Linkini aşağıya bırakıyorum.

Adresi ver hocam, o zaman güvenilir olur. TC'yi unutma. (!)
Hocam sertifikası var, sanırsam güvenilir. Tedirgin etti yine.

Beni de bir tedirgin etti fazla bilgi istiyor.
Bu bilgileri vermek zorunluysa (demek istediğim ektedir.).
1614184494041.png

Sadece testkolik.com değil kazanimtestleri.com, derslig ve testlericöz.com'da var benim bildiğim başka site varsa da bilmiyorum. Daha önce hiç denemedim o yüzden bilmiyorum sahada varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim.

gayet güvenilir bana göre o bilgiler kullanıcı performansını en üst noktada tutmak için kullanılıyordur muhtemelen

Geri
Yukarı