Testosteron hapları beni geriyor

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar esenlikler iyi Sosyaller. Fitness ile uğraşan arkadaşlar beni anlayacaktır bu sporda testosteron'un ne kadar önemli bir şey olduğunu. Bu sporu yaklaşık 1.5 taş çatlasın 2 yıldır yapıyorum ve vücudum 2 yıllık birisine göre çok iyi. Bu testosteron hapını kullanmadan önce de gergin bir insandım sinirliydim ama bu hapı kullandıktan sonra iyice gerilmeye başladım. En ufak şeye bile geriliyorum gerçekten. Bu hapın dışında Hardline Glutamin, Reflex BCAA, BigJoy Kreatin ve arada bir de Bigjoy pre-dator ve yağ yakımı için Thermo Burner(testosteron takviyesi ile aynı marka olarak kullanıyorum) acaba diyorum hepsini birlikte Predator hariç kullandığım için mi gergin oluyorum sizce? Hap bu arada bayağı etki gösteriyor arkadaşlar ama dediğim gibi yan etkisi bende gerilme ve sinir oldu.
Bahsettiğim hapın linki burada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu testo hapı değil, muhtemelen plasebo yaşıyorsun. Daha temelli bir tanı istersen hormon değerlerini ölçtürebilirsin.
Kanka aslında plasebo yaşamıyorum. Baba mesleği gereği disiplinle büyüdüm. Okulum var sporum var işte çalışmıyorum ama gündelik olarak çok sosyal bir insanım. Hatta hemen hemen her gün dışarıdayım. Ramazandan ötürü de gece çıkıyorum arkadaşlarımla. Gün içerisinde öyle bakıyorum da antrenmanlar sadece sert geçiyor onun dışında günlerim iyi. Askeri okul için bir kere 19 tüp kan alındı benden aşırı derecede fazla kan oranım çıkmıştı aynı zamanda testesteron oranım da yüksekti. Tabii 2 yıl öncesi bu işte spora başlamadan önce ki dönemdi. Bilmiyorum belki de aşırı fazla testo var ve haplarla daha da darlıyorumdur. Ölçtürmekte fayda var dediğin gibi.

Kanka aslında plasebo yaşamıyorum. Baba mesleği gereği disiplinle büyüdüm. Okulum var sporum var işte çalışmıyorum ama gündelik olarak çok sosyal bir insanım. Hatta hemen hemen her gün dışarıdayım. Ramazandan ötürü de gece çıkıyorum arkadaşlarımla. Gün içerisinde öyle bakıyorum da antrenmanlar sadece sert geçiyor onun dışında günlerim iyi. Askeri okul için bir kere 19 tüp kan alındı benden aşırı derecede fazla kan oranım çıkmıştı aynı zamanda testesteron oranım da yüksekti. Tabii 2 yıl öncesi bu işte spora başlamadan önce ki dönemdi. Bilmiyorum belki de aşırı fazla testo var ve haplarla daha da darlıyorumdur. Ölçtürmekte fayda var dediğin gibi.
Yaş kaçtı?

Bu tür ürünler testosteron seviyesini yükseltmez. Bir insanın testosteron seviyesi, eğer düşük değilse ve normal seviyesindeyse, sadece steroid ile yükselir.

Büyük ihtimal placebo yaşıyorsunuz. Onun dışında testosteron seviyeniz düşükse, tribulus ürünleri eski seviyesine getirmeye yardımcı olur.

Bu testo hapı değil, muhtemelen plasebo yaşıyorsun. Daha temelli bir tanı istersen hormon değerlerini ölçtürebilirsin.
Hocam kan tahlili yaptırsak hastanede hepsini otomatik olarak ölçüyorlar değil mi?
Hormon oranlarını, vitamin yetersizliği vs. var mı gibisinden?

Testosteron seviyeniz doğal olarak yüksekse zaten gergin, sinirli ve agresif bir insan olmanız normal çünkü testosteron yapar böyle.

Geri
Yukarı