Tetanos aşısı sonrası kasılma psikolojik midir?

Greenville

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Ben bir şeye çok fazla takarım onu söyleyeyim. Bir konuda da söylemiştim, 2019-2020 yılları arasında tetanos aşısı oldum, 1 mi 2 mi hatırlamıyorum. Yaralarım ekte. Sabunlu su vs. müdahalede bulunmadım. Zaten bir şeyim yoktu. DH'de bir konu gördüm ve olan oldu. Sol bacağımda kasılma var 20-30 dakikadır. Yani aslında değişik. Ayağımı rahat ettiremiyorum. Kemiğin ağrıyor sonra baldirimi hareket ettiriyorum. Geçen cumar oldu bu olay. 5 gün oldu. Mesela kanseri araştırdıktan sonra göğsüm ağrımıştı 2-3 hafta.
Neyse. Çenemde ağrı yok. Olabileceğini düşündüğüm zaman hafif ağrımış gibi hissediyorum.

IMG_20220629_235933.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir şeye çok fazla takarım onu söyleyeyim. Bir konuda da söylemiştim, 2019-2020 yılları arasında tetanos aşısı oldum, 1 mi 2 mi hatırlamıyorum. Yaralarım ekte. Sabunlu su vs. müdahalede bulunmadım. Zaten bir şeyim yoktu. DH'de bir konu gördüm ve olan oldu. Sol bacağımda kasılma var 20-30 dakikadır. Yani aslında değişik. Ayağımı rahat ettiremiyorum. Kemiğin ağrıyor sonra baldirimi hareket ettiriyorum. Geçen cumar oldu bu olay. 5 gün oldu. Mesela kanseri araştırdıktan sonra göğsüm ağrımıştı 2-3 hafta.
Neyse. Çenemde ağrı yok. Olabileceğini düşündüğüm zaman hafif ağrımış gibi hissediyorum.

Eki Görüntüle 1435994

İnsan beyni kendini nasıl kandırabiliyor hep hayran kalıyorum.

Psikoloji bu tür durumları çok etkiliyor. Hastalık hastası haline gelmişsiniz. Rahatlayın, farklı şeylerle uğraşmaya çalışın, kafanızı oraya vermeyin. Beyniniz sizi kandırıyor bunu kendinize hatırlatın.

Eki Görüntüle 1435994

Aynı durumu ben de ara ara yaşıyorum hocam. Kendinizi rahat bırakın. Pek bir çözüm yolu yok. Olay yine sizde bitiyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı