The 100 tarzı dizi önerisi

Makaleler
12
Daha fazla  
The 100 tarzı güzel bildiğiniz dizi var mi? The 100 dizisini çok sevdim, 6. sezonu diğer sezonlara göre biraz daha sıkıcı olsa da dizi oldukça güzeldi, bildiğim kadarıyla The 100 7. sezonda final yapacakmış.

Bu tarzda diziler var mı? Sadece bilim kurgu olmayan?

Dark güzel, o tarzda değil ama Breaking Bad'i izlemenizi tavsiye ederim, en azından @Chekolita Sex Education'ı önermiş ama midesi kalkmaya veya ahlaki değerlere düşkün birisi iseniz sakın ha sakın açmayın bile, ben genel olarak öyle birisi olmasam bile 1. bölümü bitiremeden kapatmıştım.

Sex Education gibi dizileri izlemek sizi sapık yapmaz.
O manada bulunmak istemedim, ''bazı kişiler ahlaki konulara çok önem verirler ve ahlaki olmayan şeylerden tiksinir, lanet ederler ve öyleyseniz vaktinizi boşa harcamış, sinirlerinizi boşuna zıplatmış olursunuz'' demek istemiştim. The Spy'a bakın birde aklıma gelmişken.

The 100 izledikten sonra uzun bir süre o tarz dizi aradım lakin bulamadım ama Dark çok iyi geldi ama Dark'ın temposu biraz daha yavaş.

The 100 izledikten sonra uzun bir süre o tarz dizi aradım lakin bulamadım ama Dark çok iyi geldi ama Dark'ın temposu biraz daha yavaş.
İsminden belli zaten.😁 Keşke 7. sezonu son sezon olmasaydı gerçekten çok muazzam bir dizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı