The Amazing Spider-Man 2 Steam'de Kod ile Aktifleşir mi?

auroraaaa

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam öncelikle, bu aralar çocukluk hayalim olan The Amazing Spider-Man 2'yi bilgisayarıma indirmek istiyorum. Steam'e baktığımda bulamadım oyunu, ben de başka bir siteden aktivasyon kodu ile satın alacağım fakat merak ettiğim bir şey var: Aktivasyon kodunu yapacağım fakat Steam'de mağazada bulunmuyor; acaba bir sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam öncelikle, bu aralar çocukluk hayalim olan the amazing spider-man 2'yi bilgisayarıma indirmek istiyorum. Steam'e baktığımda bulamadım oyunu, ben de başka bir siteden aktivasyon kodu ile satın alacağım fakat merak ettiğim bir şey var: Aktivasyon kodunu yapacağım fakat Steam'de mağazada bulunmuyor; acaba bir sıkıntı çıkar mı?

Bence crack indirin hiç riske atmayın.(boşa kızgın atmayın oyunun orjinali hiçbir yerde bulunamıyor parayı da bilinmiyen yerlere verip riske girmesin konu sahibi bence)

Herkese selam öncelikle, bu aralar çocukluk hayalim olan the amazing spider-man 2'yi bilgisayarıma indirmek istiyorum. Steam'e baktığımda bulamadım oyunu, ben de başka bir siteden aktivasyon kodu ile satın alacağım fakat merak ettiğim bir şey var: Aktivasyon kodunu yapacağım fakat Steam'de mağazada bulunmuyor; acaba bir sıkıntı çıkar mı?

Bazı sitelerde Steam Key'leri bulunuyorsa evet.

Oradan Overwatch aldım bir problem olmadı sen bilirsin Steam kabul ediyor eğer Key olarak gelecekse.

Oradada arama yerinden aratınca çıkmıyor Google'dan aratınca yani the amazing Spider-Man 2 durma play yazdığımda çıkıyor. Ama bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum biraz paranoyağım.

Oradada arama yerinden aratınca çıkmıyor Google'dan aratınca yani the amazing spider-man 2 durma play yazdığımda çıkıyor. Ama bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum biraz paranoyağım.

Şimdi dediğinizde fark ettim galiba stokta yok satın alma seçeneği de yok dikkatli bakarsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı