Çözüldü The Baby in Yellow DirectX hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu aralar popüler olan oyunlardan biri olan the baby in yellow adında bir oyunu bilgisayarıma indirdim açılırken böyle bir hata veriyor çözüm önerileriniz var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    349,2 KB · Görüntüleme: 58
Hemen bir bakayım.

Modeli ATI Radeon HD 3450.
  • Win + R yapıp, çalıştır penceresine "dxdiag" yazın.
  • Sonrasında karşınıza çıkan DirectX tanı aracında "Ekran" kısmına tıklayın, alttaki görselde işaretlediğim kısımdan anlayabiliriz.
Adsız.png

Yazdığım iki adımı yaparak tanı aracı resminizi paylaşın, dediğim gibi yüksek ihtimal ekran kartınızın DirectX 11 desteği olmadığından dolayı bu hatayı alıyorsunuz diye düşünüyorum.

Dediğim gibi hocam, ekran kartınız DirectX 10 destekliyor, oyunu oynamak için DirectX 11 destekleyen bir ekran kartına sahip olmanız gerekli.

Teşekkürler 😪 bu üzdü.

• Win + r yapıp, çalıştır penceresine "DxDiag" yazın.
  • Sonrasında karşınıza çıkan DirectX tanı aracında "ekran" kısmına tıklayın, alttaki görselde işaretlediğim kısımdan anlayabiliriz.
Eki Görüntüle 1440767
Yazdığım iki adımı yaparak tanı aracı resminizi paylaşın, dediğim gibi yüksek ihtimal ekran kartınızın DirectX 11 desteği olmadığından dolayı bu hatayı alıyorsunuz diye düşünüyorum.

Bir tek biz eski kaldık hocam ekran kartınız DirectX11'i destekliyor tabii 4 GB RAM ve dandik PC ile ne olur ki.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı