The Beatles'dan rock parça önerileriniz

The Beatles'dan Rock parçaları önerir misiniz? Helter Skelter, Why Dont We Do İt in the Road, While My Guitar Gently Weeps tarzı Rock parçaları. Country tarzı olmasın mümkünse ama iyi Country parçalar varsa onu da önerebilirsiniz.
White Album ve Abbey Road albümlerini dinle direkt. Psychedelic Rock'dan daha fazla Hard Rock seviyorsun anlaşılan. 😉 Hala benim dışımda rock dinleyenler olduğunu bilmek gönlümü rahatlatıyor.

Geldim ağam, hayvani bir tavsiye listesi yapıyorum yapınca hepinizi etiketlerim.
Konuya cevap olarak Beatles dinlemedim :D.
Helter skelter parçasına bakın hocam, Dünyanın ilk metal hitidir o parça. (İlk metal parçası değildir ondan önce yanlış bilmiyor isem Pink Floyd'dan "the Nile Song" var ama patlayan ilk metal parçası helter skelter.[Bu arada "the Nile Song" çok iyi parçadır])

Helter skelter parçasına bakın hocam, Dünyanın ilk metal hitidir o parça. (İlk metal parçası değildir ondan önce yanlış bilmiyor isem Pink Floyd'dan "the Nile Song" var ama patlayan ilk metal parçası helter skelter.[Bu arada "the Nile Song" çok iyi parçadır])
Hocam yazı tamamlandı, sizi etiketledim 15dakikaya bildirim gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı