Çözüldü The Crew 2 trial versiyonu sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Blondie

Decipat
Makaleler
1
Oyunu 9 TL'ye Playstore'dan satın aldım ve Uplay hesabıma bağladım oyunu. Ama oyunda trial versiyon olarak gözüküyor. Biraz altında da oyunu al diyor.

Adsız.png

Neden böyle?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ubisoft hesabınıza bağladıktan sonra ürün bilgisini göster kısmına bir kez daha tıklayıp bu hesap için al seçeneğine bastınız mı?
9₺'ye bu kadar iyi bir oyunu satacaklarını düşündünüz mü gerçekten? Trial versiyon olacağı gayet belli bu indirimde bile 45₺ o oyun Steam'da.
Aldım, kaç saat de gömdüm. Bir şeyin ucuz olabilmesi bu kadar mı mümkün değil?

Aldım, kaç saat de gömdüm. Bir şeyin ucuz olabilmesi bu kadar mı mümkün değil?

Ucuz olur ama yani 200₺ olan bir oyunun 10₺ gibi bir fiyata satılması bana biraz bana gerçek dışı geldi ama satılıyormuş şarşırdım açıkçası. Bende alayım o zaman :D.

Ucuz olur ama yani 200₺ olan bir oyunun 10₺ gibi bir fiyata satılması bana biraz bana gerçek dışı geldi ama satılıyormuş şarşırdım açıkçası.
7-24 bu fiyattan satmıyorlar zaten. Koskoca Turk Telekom.

Crew 2'nin Trial versiyonu zaten her Uplay kütüphanesinde gözüküyor. Acaba hesaba bağlayamadın da onu mu indirdin, veya bağlamana rağmen alttaki Trial versiyonu indirmiş olabilir misin? Çünkü ben de en başta bağlandığını zannettim, Playstore'dan ikinci defa tıklamam gerekti.

Teşekkürler yanıtlar için fakat konu onaylanana kadar olayı çözdüm. Oyunu aldıktan sonra bilgisayardan bağlamayı denemiştim hesabı girdim oldu sandım ve kapattım o sekmeyi çünkü herhangi bir oyunu aktif et diye buton çıkmamıştı. Telefondan tekrar denediğim zaman bu hesaba aktif et butonu çıktı ve bağlayabildim oyunu.
9₺'ye bu kadar iyi bir oyunu satacaklarını düşündünüz mü gerçekten? Trial versiyon olacağı gayet belli bu indirimde bile 45₺ o oyun Steam'da.
Size Turk telekomun 9TL için böyle bir şeye kalkışacağını düşündüren nedir? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Size Türk Telekom'un 9TL için böyle bir şeye kalkışacağını düşündüren nedir? :D.

Türk Telekom olduğunu daha yeni öğrendim. Açıkçası 200₺ olan bir oyunun 9₺ gibi çok daha düşük bir fiyata satılması bana gerçek dışı geldi. Genelde bu kadar düşük fiyata satan yerler dolandırıcı olduğundan bu kadar büyük bir firmanın altından çıkacağıda hiç aklıma gelmedi. Kendimide gereksiz mesajdan raporladım, kusura bakmayın iyi sosyaller.

Türk Telekom olduğunu daha yeni öğrendim. Açıkçası 200₺ olan bir oyunun 9₺ gibi çok daha düşük bir fiyata satılması bana gerçek dışı geldi. Genelde bu kadar düşük fiyata satan yerler dolandırıcı olduğundan bu kadar büyük bir firmanın altından çıkacağıda hiç aklıma gelmedi. Kendimide gereksiz mesajdan raporladım, kusura bakmayın iyi sosyaller.
Estağfirullah hocam bende ilk şaşırmıştım baya 9TL olunca. Ama şuan sıkıntısız oynayabiliyorum hala almadıysanız indirim bitmeden tavsiye ederim.
2.png

Yeni konular

Geri
Yukarı