Oyun The Division 2 32 TL

Ben bu oyunu oynadım ve oynanmaya değecek olduğu düşünmüyorum. Hikaye, mekanikler, botlar kötü. İyi olan tek şey grafikler.
Sadece bot vurmak için girecek insan bile sıkılır. Sürekli aynı şeyi yapıyorsunuz, sadece mekanlar değişiyor.

Ben bu oyunu oynadım ve oynanmaya değecek olduğu düşünmüyorum. Hikaye, mekanikler, botlar kötü. İyi olan tek şey grafikler.
Sadece bot vurmak için girecek insan bile sıkılır. Sürekli aynı şeyi yapıyorsunuz, sadece mekanlar değişiyor.
1675433746772.png
:)

Geçen Fransız bir arkadaşla konuşuyordum. Ubisoft ne anlama geliyor dedim ve bana verdiği cevapsa ''sac de merde'' oldu.

Oyun kendisini loot shooter olarak tanıtıyor zaten. Ne aldığınızı bilerek alırsanız hayal kırıklığı da olmaz. PvE de zevkli PvP de. Aktif TR klanları da mevcut yabancılık çekmezsiniz.

Oyun kendisini loot shooter olarak tanıtıyor zaten. Ne aldığınızı bilerek alırsanız hayal kırıklığı da olmaz. PvE de zevkli PvP de. Aktif TR klanları da mevcut yabancılık çekmezsiniz.
Malesef 900 saat oynama mevzusundan dolayı bu oyun dalga konusu oldu. 900 değil 1000'lerce saat bile oynamak normal. Çünkü bu oyun rekabetçi bir looter shooter. Yani bu oyunda insanlar 10-15 saatte hikayeyi bitirip geri kalan 900 saat oyunda boş boş dolanmıyor. Diğer oyunlar gibi pve'de etkinliklere katılıyorlar, raidlere gidiyorlar ve level alıp buna göre ekipman düşürüyorlar yani loot yapıyorlar. Bu lootlarla daha zorlu görevleri arkadaşlarıyla birlikte yapıyorlar. Daha da önemlisi pvp'de diğer oyunculara karşı rekabet ediyorlar. Bu özelliklerde baya oyun var. Division 2'yi oynayanları alaya alıyorsak bu oyunları oynayanları da alaya alalım o zaman ki bu oyunların çoğunda div 2'deki gibi combat ve oynanış mekanikleri yok. Üstelik hala yapımcılar tarafından güncellenen bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı