The Division 2 kod ile nasıl alınır?

kunduzbey

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Ben çekilişte The Division 2 ve World War Z kazandım ekran kartım RX 580. Kodu aktifleştirdim ama nasıl indireceğimi bilmiyorum, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yani? AMDreward üzerinden kodu girip sistem tanılama arcını indirdin mi siteden? İndirdiysen o yazılımı aç, kodu oraya tekrar gir ve oyunları seçip Uplay hesabını bağla. World War Z daha dağıtılmaya başlamamış ama.

Ben çekilişte The Division 2 ve World War Z kazandım ekran kartım RX 580. Kodu aktifleştirdim ama nasıl indireceğimi bilmiyorum, yardımcı olur musunuz?
Dostum sana gelen mesajda bir site adresi var. Oraya girip kayıtlı değilsen kayıt oluyorsun AMD'ye, giriş yaptıktan sonra adımları izliyorsun. Seni yönlendiriyor. Ben kodu girdim, hesabınız güncellenince size haber vereceğiz gibisinden bir mesaj yazdı.
Nasıl yani? AMDreward üzerinden kodu girip sistem tanılama arcını indirdin mi siteden? İndirdiysen o yazılımı aç, kodu oraya tekrar gir ve oyunları seçip Uplay hesabını bağla. World War Z daha dağıtılmaya başlamamış ama.
Ben Uplay ile ilgili bir şey yapmadım. Bir işlem yapmam gerekiyor mu ?

Oyunların My Rewards kısmında aktif olması biraz zaman alıyor.

Daha sonra ise Uplay hesabınla bağlanıp The Division 2'yi alıyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı