The Division 2 Türkçe Dil Desteği

İşletim sistemi
Windows 10

Swind

Kilopat
Daha fazla  
İndirimdeyken The Division 2 almayı düşünüyorum, trailer'ını oynadım ve bir hikayesi var gibi geldi ancak Türkçe dil desteği yok ve Türkçe yamasını da bulamadım. Bu oyunun Türkçe yaması yok mu yoksa ben mi bulamadım?

İndirimdeyken The Division 2 almayı düşünüyorum, Trailer'ını oynadım ve bir hikayesi var gibi geldi ancak Türkçe dil desteği yok ve Türkçe yamasını da bulamadım. Bu oyunun Türkçe yaması yok mu yoksa ben mi bulamadım?

Valla oyunda karakterim neredeyse kutsal bir seviyede düşün artık o kadar oynadım ama Türkçe dil desteği yok maalesef yaması falan da yok.

Alma demenizin sebebi sadece Türkçe dil desteği olmaması mı yoksa başka bir sebebi de var mı?

Oyun genel olarak çok iyi bir oyun değil bence fiyatına göre daha iyi oyunlar vardir ben şahsen oynamadım izledim eleştirilere baktım oyunun her Ubisoft oyununda olduğu gibi yapay zeka sorunu var.

Oyun genel olarak çok iyi bir oyun değil bence fiyatına göre daha iyi oyunlar vardir ben şahsen oynamadım izledim eleştirilere baktım oyunun her Ubisoft oyununda olduğu gibi yapay zeka sorunu var.

Yapay zeka sorunu yok. Normal oyunlara göre çok saha gelişmiş. Belli bir seviyeye kadar yapay zeka aptal evet. Belli bir yerden sonra ise gerçekten taktik yaparak gitmek zorundasın. Oyundakş asıl sıkıntı pay to Win olması. Saatlerce kasarak yaptığım karakter. Bir DLC çıkması sonunda 150 TL para verip alan insanlar abartmadan söylüyorum benden 150K daha fazla hasar vurabiliyor. Zırhları da 300K falan daha fazla. Siz düşünün artık alacaksan DLC ile birlikte al yoksa gelenden geçenden tokat yersin ve inanılmaz bir şekilde 1 saniyede falan indirıyorlar seni. Alma.

Ben az önce 1 saat civarı denemesini oynadım dediğiniz gibi çok iyi bir oyun değil ancak kötü de değil, grafikler de aynı şekilde ancak 45tl iyi bir fiyat gibi geldi bana, aynı fiyatlarda başka oyun da önerebilirsiniz.

Ben az önce 1 saat civarı denemesini oynadım dediğiniz gibi çok iyi bir oyun değil ancak kötü de değil, grafikler de aynı şekilde ancak 45TL iyi bir fiyat gibi geldi bana, aynı fiyatlarda başka oyun da önerebilirsiniz.

Epic Games'de Control 49TL alan wake 2TL bu oyunlar inan o oyundan daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı