The Division 2 Türkçe yama için imza kampanyası

BGSGP

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
bu konuyu zaten 2 yıl önce başka birisi açmıştı ama 2 yıl geçtiğinden dolayı ve hazır şu an oyun 20TL iken ve 965 kişi imzalamışken tekrar konu açmam gerekiyormuş gibi düşündüm bu yüzden de bu konuyu açtım. Umarım destek verirsiniz :)

Başlıktaki gibi. The Division 2 oyunu için imza toplanıyor ve 1.000 imza olmasına çok az kaldı. Şu anda 965 kişi imzalamış. Epic Games'de ise şu an oyun 20TL. Oyunu oynamayacak olsanız bile veya zaten oynamış olsanız bile bağış yapmadan da olsa bedava bir şekilde imza atmanızı umuyorum. Desteklerinizi bekliyorum :) şimdiden teşekkürler.

İmza atmak için link: Kampanyayı İmzala

Oyunun Epic Games Store linki: The Division 2 Standard Edition | Bugün Satın Al ve İndir - Epic Games Store

Son düzenleyen: Moderatör:
bu konuyu zaten 2 yıl önce başka birisi açmıştı ama 2 yıl geçtiğinden dolayı ve hazır şu an oyun 20TL iken ve 965 kişi imzalamışken tekrar konu açmam gerekiyormuş gibi düşündüm bu yüzden de bu konuyu açtım. Umarım destek verirsiniz :)

Başlıktaki gibi. The Division 2 oyunu için imza toplanıyor ve 1.000 imza olmasına çok az kaldı. Şu anda 965 kişi imzalamış. Epic Games'de ise şu an oyun 20TL. Oyunu oynamayacak olsanız bile veya zaten oynamış olsanız bile bağış yapmadan da olsa bedava bir şekilde imza atmanızı umuyorum. Desteklerinizi bekliyorum :) şimdiden teşekkürler.

İmza atmak için link: Kampanyayı İmzala

Oyunun Epic Games Store linki: The Division 2 Standard Edition | Bugün Satın Al ve İndir - Epic Games Store

Oyunun adını bile ilk defa duyuyor olsam da imzaladım hocam umarım amaca ulaşırsınız.

Rainbow Six Siege gibi piyasada tutunan bir oyun olsa belki bir girişim olurdu ama tutunamadı. Bu yüzden pek ilgileneceklerini sanmıyorum. Üstelik 2-3 yılda bir yenisi çıkarılan seri bu, zor ihtimal.

Hocam hiç bir faydası olmaz. Ubisoft'un Türkiye hesabına her gün insanlar altyazı istediklerini belirtiyor ancak, hiç bir oyuna TR koymuyorlar. (Six Siege'de zorunlular bakmayın ona)

Division 1-2 zaten senaryo anlamında pek bir şey anlatmayan gayet anlaşılabilir bir oyun. Bari böyle bir şey olacaksa AC serisi için başlatsınlar.

Geri
Yukarı