The Division Alınır Mı?

PazzoChe

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar şu an The Division indirimde ve almayı düşünüyorum ancak hala alınır mı emin değilim. Biliyorsunuz 2. oyunu çıkacak ve bu oyunda fazla hile olduğu söyleniyor sizce almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
PvP'si çok zevkli bence Rogue Agent olarak oynarsan. Ama görevler tekrarlıyor ve oyun mekanikleri bir yerden sonra eğlencesini kaybediyor. Yine de PvP'si çok keyifli bence :)

Single görevleri fena değil. Harabe manhattan da fena değil. Underground görevleri de bir yere kadar idare ediyor. Fiyatı uygun bulunursa alabilirsin ama uzun süreli oynanacak bir oyun değil.

2. oyunu çıktığında Division'u bedava yapabilirler. İyi bir oyun değil zaten, almanızı önermem. Onun yerine yoksa R6 alın.
R6 var peki sizce Battlefield 1 alınır mı? kime sorsam bf5 bf1 in aynısı falan diyor bf5 biraz pahalıya kaçıyor ama bf1 revolution alabilirim

Şu anki fiyatı ile alınmaz duruyor. 35 TL'ye birkaç ay önce "gold edition" olanını almıştım. Oyun zevkli mi dersen, evet diyebilirim. Tabi birkaç sorun da yok değil. Öncelikle ben oynadığımda pek indirim yoktu diye neredeyse herkes oyunun son seviyesi olan 30. seviye idi. Bu yüzden biraz sıkılıyordum. Bir arkadaşım benimle beraber oynadı iki günde falan 24. seviyeye geldim. Daha sonra pek oynama fırsatı bulamadım. Oyun atmosfer olarak çok ama çok iyi, vuruş hissiyatı iyi sayılmaz. Ara sıra eğlenmek için girilecek, kısa vadeli bir oyun.

Ben olsam bütçemi başka oyunlara kaydırırdım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı