The Division oyun arkadaşı arıyorum

Merhaba, "erdiciksin" hesap adım. İşim nedeniyle akşam 8-12 arası oynayabiliyorum. 30 levelim, Dark zone puanım 96-97 falan. Level farkından dolayı parti kurabilir miyiz bilmiyorum ama eğer olursa görevleri yapmanda yardımcı olabilirim.
Hesap adım Uplay üzerinden bu arada.

The Division 2 ise bende tek takılıyorum yaş 26 akranlarım ile oynamayı tercih ediyorum kafa dengi olmak adına Steam adım Cetromy.

The Division 2 ise bende tek takılıyorum yaş 26 akranlarım ile oynamayı tercih ediyorum kafa dengi olmak adına Steam adım Cetromy.

Arkadaşın dediği The Division. 2. oyunu henüz almadım benimde yaşım 27 ben de seninle aynı düşüncedeyim. Farklı oyunlarda oynuyorum beraber oynayabiliriz.

Arkadaşın dediği The Division. 2. oyunu henüz almadım benimde yaşım 27 ben de seninle aynı düşüncedeyim. Farklı oyunlarda oynuyorum beraber oynayabiliriz.
Seve seve buradan tanışıp kaynaştığım hala da oyunlarda beraber eğlendiğim arkadaşlar mevcut. Genelde PUBG, Apex, R6, League of Legends, BF5, The Division gibi bir çok oyuna sahibim hepsini de severek oynarım.

Seve seve buradan tanışıp kaynaştığım hala da oyunlarda beraber eğlendiğim arkadaşlar mevcut. Genelde PUBG, Apex, R6, League of Legends, BF5, The Division gibi bir çok oyuna sahibim hepsini de severek oynarım.

Saydığınız oyunlardan sadece BF5 yok bende onun haricinde hepsi var ben genelde tek oynuyorum çok oyun arkadaşım yok. Bu şekilde olacak sanırım :)

Tamamdır az önce ekleyen sizdiniz sanırım. En kısa zamanda görüşmek üzere oyunlarda 🙂

Var mı beni ekleyen bakayım. Akşam yoktu kimse.. Division 2 gelmesiyle oyuncu sayısı azaldı baya oyunda. Bir kaç aya da kalmaz kimse. Son son oynayalım :)

Geri
Yukarı