The Division'da FPS artırma yöntemleri

Aydın Bekoğlu

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Back-End Developer
The Division için FPS artırma yöntemi var mıdır? CS GO, PUBG ve GTA 5 için internette birçok makale ve video bulunmakta fakat The Division için yok. Oyunu Low'da 62-76 FPS arası oynuyorum ama bazen FPS bir anda 45 - 50'ye düşüyor :/ Bu arada kullandığım bileşenler;

• İşlemci: i5 4440 3.2 GHz
  • Ekran Kartı: Asus GTX 760 DC2 O.C 2 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
The Division için FPS artırma yöntemi var mıdır? CS GO, PUBG ve GTA 5 için internette birçok makale ve video bulunmakta fakat The Division için yok. Oyunu Low'da 62-76 FPS arası oynuyorum ama bazen FPS bir anda 45 - 50'ye düşüyor :/ Bu arada kullandığım bileşenler;

• İşlemci: i5 4440 3.2 GHz
  • Ekran Kartı: Asus GTX 760 DC2 O.C 2 GB
Aga 60-70 fps neyine yetmiyo ya :D geforce experience yükleyip oyunu optimize et belki işine yarayabilir

Aga 60-70 fps neyine yetmiyo ya :D geforce experience yükleyip oyunu optimize et belki işine yarayabilir
Oyunda 60 FPS almam bir şeyi değiştirmez. Drop oluyor ve FPS bazen 45'e kadar düşüyor. Zaten Low'da alıyorum 60 FPS'de, High'da falan değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı