Çözüldü The Elder Scrolls Online açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Lew0

Decapat
Daha fazla  
Oyunu daha dün Steam üzerinden satın aldım. Gece bilgisayarımı açık bırakıp 80 GB civarı bir dosya indirdim. Sabaha ise oyun inmişti oyna butonuna tıkladım "ınstallanywhere yüklemeye hazırlanıyor..." Diye bir küçük ekran çıkıyor. Tamamı dolduktan sonra 3-4 saniye geçiyor ve oyna butonu tekrar aktifleşiyor, hiçbir şey olmuyor. Oyun açılmıyor, dosyaları doğruladım bir işe yaramadı, biraz araştırdım geçici dosyaları silin tekrar girmeyi deneyin diyordu. Onu da yaptım gene bir şey olmadı. Elder Scrolls Türkiye'nin kendi sitesine de gittim bir şey bulamadım. Windows Update'lerinizi kontrol edin diyordu güncelledim ama oyun gene açılmadı. Yardımcı olursanız sevinirim :(
Edit: Arkadaşlar proccess monitör ile hata raporu paylaşın demiş işte.

Çözüm
dosyanın adı.PNG
dosyanın adı setup.PNG
Günaydınlar efendim. Oyunu Steam'den çalıştırınca görev yöneticisini açıyorum ve dosyanın bir adı yok. Dosya konumunu aç diyorum ve dosyanın adı setup ne yapabilirim ki ben buna.
Oyunu daha dün Steam üzerinden satın aldım. Gece bilgisayarımı açık bırakıp 80 GB civarı bir dosya indirdim. Sabaha ise oyun inmişti oyna butonuna tıkladım "ınstallanywhere yüklemeye hazırlanıyor..." Diye bir küçük ekran çıkıyor. Tamamı dolduktan sonra 3-4 saniye geçiyor ve oyna butonu tekrar aktifleşiyor, hiçbir şey olmuyor. Oyun açılmıyor, dosyaları doğruladım bir işe yaramadı, biraz araştırdım geçici dosyaları silin tekrar girmeyi deneyin diyordu. Onu da yaptım gene bir şey olmadı. Elder Scrolls Türkiye'nin kendi sitesine de gittim bir şey bulamadım. Windows Update'lerinizi kontrol edin diyordu güncelledim ama oyun gene açılmadı. Yardımcı olursanız sevinirim :(
edit: Arkadaşlar proccess monitör ile hata raporu paylaşın demiş işte.

Merhaba arkadaşlar sorunu çözdüm eğer benim gibi bu sorunu yaşayan varsa diye yazıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da ikinci çözümü yaptım oldu :)
Rapor paylaşın:

Rapor oluşturup atarsanız anlayan arkadaşlar vs yardımcı olabilir

Rapor paylaşın:

Kanka düzenle butonuna basıp ekledim illa yeni konu açmama gerek var mı?
Rapor paylaşın:

Bu arada benim oluşturduğum rapor gereksiz fazla büyük oldu videoda anlatılan her şeyi aynen yaptım.

dosyanın adı.PNG
dosyanın adı setup.PNG
Günaydınlar efendim. Oyunu Steam'den çalıştırınca görev yöneticisini açıyorum ve dosyanın bir adı yok. Dosya konumunu aç diyorum ve dosyanın adı setup ne yapabilirim ki ben buna.
edit: Arkadaşlar proccess monitör ile hata raporu paylaşın demiş işte.

Merhaba arkadaşlar sorunu çözdüm eğer benim gibi bu sorunu yaşayan varsa diye yazıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da ikinci çözümü yaptım oldu :)

Çözüm
temp klasöründe ki dosyaları kendi cihazımda bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı