The Elder Scrolls Online az İngilizce ile oynanır mı?

Visenya

Decapat
Sorumu başlıkta belirttim. TES serisinin bütün oyunlarını oynadım. Morrowind, Oblivion, Skyrim hepsini bir bu kaldı. Kırık bir İngilizcem var ama oynayamam diye korkuyorum.

Oynanır. 👍 Zaten işaretlemeler falan sizi yönlendiriyor, anlıyorsunuz ne yapılacak edilecek. Oyun çok büyük, yapılacak çok iş var, kolay gelsin.

Oyunda ingilizce dile ihtiyaç bile duymuyorsun. Ben oynadığım zamanlarda tüm konuşmaları geçip sadece oynanışa bakıyordum. DLC'lere de hiç girmediğimden ihtiyaç duymadım.

Vallahi oynuyorum şu an bir eklenti yükledim oyunda ki bütün metinleri oynarken kopyalayabiliyoruz. Kopyalayıp Google çeviriye yapıştırıyorum. Ayrıca Google iyi de çeviriyor. Bundan bağımsız istediği İngilizce çok kolay sadece seni yönlendiriyor yok şu ihanet etmiş yok şu şöyle olmuş basit şeyler. Ama oyunda bir sürü lorebook yani hikaye kitabı var onları okurken dil ağır olduğu için çeviriyi kullanıyorum.

Oyundaki metinleri çevirmem 2 saniyemi almıyor kopyala yapıştır yapıyorum sadece ve çok rahat.

@Visenya kardeşim eklentinin adı nedir nereden indirebilirim, ben de tes oblivion oynuyorum senin yaptığın gibi metinleri çevirmek istiyorum daha iyi anlamak adına.

@Visenya kardeşim eklentinin adı nedir nereden indirebilirim, ben de tes oblivion oynuyorum senin yaptığın gibi metinleri çevirmek istiyorum daha iyi anlamak adına.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı