The Elder Scrolls Online: Unscheduled Maintenance

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
TESO'ya yani Elder Scrolls Online'a erken erişim ile kavuştum. Henüz giremeyip yeni başlayanlar Unscheduled Maintenance hatasıyla karşılaşabilir. Korkacak bir şey yok, hem Avrupa, hem ABD sunucusu bakımda ve birkaç saat sürebilir.

Oyun bu haliyle oldukça stabil yani istikrarlı oynanıyor. Türkiye'deki berbat internete karşın nadiren sorun ile karşılaşıyorum. Oyun 4 Nisan'da herkesin erişimine açıldığında da devam edeceğini umarım. Var mı Technopat Sosyal'de TESO oyuncuları?

Konu gerçi biraz eskimiş ama alakalı olduğu için buraya yazmakta sakınca görmedim. Bir iki sorum var konuyla ilgili, alıp başlamayı düşünüyorum ancak 150 TL vermeden önce kafamda kalan sorular var. Oyundan Elder Scrolls tadı alabildiniz mi yoksa sadece başka bir WOW-like MMORPG oyun mu oynadığınızı hissettiniz ? Senaryo doyuruculuğu var mı sizce bu oyunun ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı