The Elder Scrolls V: Skyrim nasıl bir oyundur?

Yer
Konya
Zaman ilerledikçe bazı oyunlar eski de olsa, ben bu oyunları yeni yeni keşfediyorum. Şimdi de başlıktaki isme sahip oyunu duydum. Bazı merak ettiklerim var. Sizce bu oyun nasıldır?

Astroscott

Kilopat
Makaleler
15
Yer
Samsung en iyisi
Mod altyapısının çok geniş olmasıyla öne çıkan bir oyun. Benim en sevdiğim RPG oyunlarından biridir. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Mod işine de oyunun ana senaryosunu en az 1 kez bitirdikten sonra girin.

TR-whovian

Decapat
Yanlış bilmiyorsam 11 ırktan oluşan bir karakter ağacı var ve gayet detaylı görünüm ayarlamaları mevcut tahmin edeceğeniz üzerede bir RPG oyunudur yoldan geçen bir çocuktan bile görev alabiliyorsunuz örnek vermek gerekirse " yetim bir çocuk sana gelip ona bakan öğretmenini veya bakıcısını öldürmeni istiyor. " Ve sınırsız bir oynanış süresi var hem oyunun sade haliyle (DLC dahil) hem de modlarla oynayabildiğin kadar oynarsın senaryoyu bitirsen klanlar çıkıyor klanlar biterse kardeşlikler çıkıyor vs.

TryDream

Hectopat
Çok büyük problemleri var ama çok detaylı bir harita sunuyor oyun çok az sayıda oyun buna sahip olduğu için oyuncular bağrına bastı ve problemlerini kendileri kapattılar.
Kesinlikle mükemmel bir oyun değil ama modlayıp o detaylı dünyayı keşfetmek çok zevkli geliyor bana.
Savaş sistemi berbat,çok iyi bir senaryoya sahip olduğunu söyleyemeyiz, oyunun en iyi yönü sunduğu detaylı harita.

Son düzenleme:

Furkan Cavuslu

Centipat
Makaleler
2
Yer
Azula
Witcher serisi gibi oyunları seviyorsanız güzel bir oyun. Param olduğunda alacağım.

fidelcastro

Picopat
Yer
Ankara
Çok büyük problemleri var ama çok detaylı bir harita sunuyor oyun çok az sayıda oyun buna sahip olduğu için oyuncular bağrına bastı ve problemlerini kendileri kapattılar.
Kesinlikle mükemmel bir oyun değil ama modlayıp o detaylı dünyayı keşfetmek çok zevkli geliyor bana.
Savaş sistemi berbat,çok iyi bir senaryoya sahip olduğunu söyleyemeyiz, oyunun en iyi yönü sunduğu detaylı harita.
Oynanış berbat denecek kadar kötü değil, senaryosu da gayet orijinal. Skyrim benim için hala en iyi açık dünya oyunudur.

PesimistKafa

Centipat
Makaleler
1
Yer
Uzay
Oyun harika. Oynamanı tavsiye ederim.

Marked One

Decapat
Yer
Pripyat
Savaş sistemini modlayıp daha katlanılabilir yapabilirsiniz arkadaşlar. Animasyon ve dodge modları güzel oturuyor. Arkadaşın sorusuna gelirsek kesinlikle denemeli. Ortaçağ fantastik tarzı oyunları seviyorsa hala beklemesi hata.

Yukarı