The Forest aynı eşyayı 2 kere craft edememek

garipgamerr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu arkadaşımla oynuyoruz ama oyunu hala anlamadık. Sürekli ölüyoruz bir kere meşale yaptım ama bir daha yapamıyorum üstünde kırmızı çizgi gösteriyor. Bu nasıl bir oyun ve tavsiyeleriniz nelerdir?

Arkadaşlar oyunu arkadaşımla oynuyoruz ama oyunu hala anlamadık. Sürekli ölüyoruz bir kere meşale yaptım ama bir daha yapamıyorum üstünde kırmızı çizgi gösteriyor. Bu nasıl bir oyun ve tavsiyeleriniz nelerdir?

Bir malzemeyi craft yerine koyduğunuzda üstünde çark işareti çıkar, o çarkın üstüne fareyi getirince o malzeme ile ne yapabileceğinizi gösterir. O kırmızı çizgiyi de "L" tuşuna basınca gelen çakmak ile yakmanız gerekiyor, o şekilde meşale oluyor. Oyundaki mağaralara girerek ve oradan eşya toplayarak oyunu bitiriyorsunuz. Daha kapsamlı rehberler için YouTube'a bakabilirsiniz.

Bir malzemeyi craft yerine koyduğunuzda üstünde çark işareti çıkar, o çarkın üstüne fareyi getirince o malzeme ile ne yapabileceğinizi gösterir. O kırmızı çizgiyi de "l" tuşuna basınca gelen çakmak ile yakmanız gerekiyor, o şekilde meşale oluyor. Oyundaki mağaralara girerek ve oradan eşya toplayarak oyunu bitiriyorsunuz. Daha kapsamlı rehberler için YouTube'a bakabilirsiniz.

Hayır kırmızı çizgiden kastım bir tane meşale üretiyorum ikincisini üretmek için craft masasında iken bir sopa ve bir kumaş kullanıyorum çarkın üstüne geldiğimde -yanan sopa olması lazımdı adı- onun üstünde kırmızı çizgi oluyor ve craft edemiyorum.

Şimdi oyuna girdim baktım, 2 tane meşale craft edilmiyor,

Meşale yaptığın çubuğun yanması bittikten sonra tekrar kumaş ile birleştirmen gerekiyor:

The Forest 2022.08.09 - 13.44.16.06.png
The Forest 2022.08.09 - 13.46.55.10.png
The Forest 2022.08.09 - 13.48.20.12.png

sizin bahsettiğiniz de en son attığım resimdeki gibi sanırım. 2 tane olmuyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı