The Forest çok korkutucu mu?

Wrist21x

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşımla birlikte oynanabilecek kısa bir oyun arıyordum ve The Forest aklıma geldi. Oyun çok korkutucu mu? Korku oyunlarını hiç sevmiyorum. Ve oyunu tavsiye eder misiniz?

Arkadaşımla birlikte oynanabilecek kısa bir oyun arıyordum ve The Forest aklıma geldi. Oyun çok korkutucu mu? Korku oyunlarını hiç sevmiyorum. Ve oyunu tavsiye eder misiniz?
Oyun fazla korkutucu değil. Bana kalsa korku oyunu bile değil, sadece adadaki yaratıkların bir anda karşına çıkması kısa süreli bir jumpscare yaratabilir ama neredeyse her oyunda var bu olay.

Hayır hocam. Oyunda sadece geceleri zebaniler evine saldırabiliyor. Onlar da o kadar korkunç değil. Birkaç gün sıkı çalıştıktan sonra geceleri zebaniler gelse de sıkıntı yaratmaz.

Kanka şöyle biz 5 arkadaş girdik başta 2-3 gün trollüne oynadık söve söve zombileri vuruyorduk komikti sonra dedik oyunu bitirmeye oynayak 3 arkadaş oynamaktan vazgeçti biz 2 kişi kaldık bir ev yaptık her yere tuzak 3-4 kat duvarlar vs. yaptık bir alet vardı onla zombi çağırıp öldürdük bir süre sonrada bitirdik ve oyun pek uzun değil şöyle deyim belirli yerler var onları bulursan kolay ve kısa bir şekilde bitirirsin. Kısacası korkunç değil arkadaşlarınla oynayıp fantezi yaparsanız bayağı eğlenceli ve komik oluyor öneririm.

Geri
Yukarı