The Forest mı yoksa Stranded Deep mi?

Quewer

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle merhaba. Karantina günleri çok sıkıcı geçiyor, şöyle güzel grafikli hayatta kalma oyunları araştırıyorum. PS4'te oynayacağım. The Forest ile stranded deep arasında kaldım. Acaba tavsiyede bulunabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Stranded Deep daha keyifli ve detaylı bir oyun olduğunu düşünüyorum. İki oyunu da baya oynamıştım. The Forest belirli bir süreden sonra mağara yağmala oyununa dönüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Stranded Deep daha keyifli ve detaylı bir oyun olduğunu düşünüyorum. İki oyunu da baya oynamıştım. The Forest belirli bir süreden sonra mağara yağmala oyununa dönüyor.

Hocam bir hafta önce çekilmiş bir Stranded Deep videosu izledim. Yine PS4'te oynuyordu ancak dinamikleri gerçekten kötüydü diyebilirim. Grafikleride pek iyi sayılmazdı. Ancak haklısınız, The Forest'ında öyle bir problemi var, oyun bir süre sonra sıkıyor. Yorumunuz için çok teşekkürler.

Geri
Yukarı