The Forest oyun arkadaşı

Ah ah zamanında ne severek oynardım. 3 kez bitirdim. Tekrar bitirmek için oynayabilirim ama nasıl oynamak istediğin önemli. Bug mug kovalayarak. Hızlıca bitireyim diyerek oynayacaksan olmaz. Ama güzel bir base kuralım güzelce gelişelim dersen olabilir. En basit bugtan bile faydalanmayacaksın ama.

Ah ah zamanında ne severek oynardım. 3 kez bitirdim. Tekrar bitirmek için oynayabilirim ama nasıl oynamak istediğin önemli. Bug mug kovalayarak. Hızlıca bitireyim diyerek oynayacaksan olmaz. Ama güzel bir base kuralım güzelce gelişelim dersen olabilir. En basit bugtan bile faydalanmayacaksın ama.

Hocam yavaş yavaş oynayıp hikaye basıp base kurup oynamak istiyorum. Yeni yükledim oyunu zaten az çok biliyorum fakat bug vs. hiç bilmiyorum. Discord'um talius#5101 ekleyebilirsiniz.

Aynı ben. Mükemmel oyun aslında 3-4 kişi daha eğlenceli olur.

Aynı ben. Mükemmel oyun aslında 3-4 kişi daha eğlenceli olur.

Aynen öyle. Bu tarz oyunları böyle bug kullana kullana oynayanlar var. Adam wikiden bakmış şu mağarada şu var deyip gidip onları topluyor. Yani böyle oynamanın ne zevki var en zorda her şeyi geliştire geliştire oynayacaksın zevki o.

Yeni konular

Geri
Yukarı