The Forest V1.10 Yenilikleri Görünmüyor

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
The Forest oyununu tekrardan yükledim ancak yapılan güncellemelerde bazı şeylerin eklendiği söyleniyor, bu güncelleme V1.10 olarak geçiyor lakin bende o eklenen yenilikler yok, ayrıca eskiden oynarken FPS sorunuyla karşılaşmıyordum. Şu an FPS sorunuyla karşılaşıyorum, araştırdığımda birçok kişi bu durumdan muzdaripmiş, bu durumlar hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenilikler çok küçük yeniliklerdi, fark etmemiş olabilirsiniz. Oyunun sonunda küçük bir değişiklik oldu, sincap geldi vs.
FPS sorununu ben de yaşadım ve bunlar güncellemeye bağlı sorunlar.

Yenilikler çok küçük yeniliklerdi, fark etmemiş olabilirsiniz. Oyunun sonunda küçük bir değişiklik oldu, sincap geldi vs.
FPS sorununu ben de yaşadım ve bunlar güncellemeye bağlı sorunlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoya bakarsanız birçok şey eklenmiş görünmekte ancak bunların hiçbiri bende yok.
Tamamdır sorunu anladım bunlar oyunun başında eklenmiyormuş bu yeni inşaların sayfasını biz gidip buluyoruz. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı