The Forest yamyamlardan kurtulma

Sahilde base kurmak kötüdür. Açıklıkta olduğunuz için sizi rahat görürler oyunu 3 kez bitirdiğimiz için alıştım artık :D Sahilde evler güzel olur baseler güzel görünür fakat eksileri çok vardır sizi çok rahatlıkla görürler ve her gece baskın yersiniz aynı zamanda sürekli odun kestiğiniz için çevrenizdeki ağaçlar azalıcak ve sürekli uzun mesafeden odun taşımak zorunda kalıcaksınız. Size tavsiyem illaki deniz manzarası istiyorsanız, bir uçurum kenarını seçebilirsiniz ama ormanlık alanda ağaçlar sık olsun. Birde evleri ağaç ev olarak yaparsanız çok güvenli olur.
Uyurken ağaçları yeniden çıkartma kodu var. Oynayan için sıkıntı değilse kullanabilir.

Katana bulunca 1 vs 10 bile atabiliyorsunuz yamyamlara. O kadar zor değil. Size önerim oyunun bitişi olan yere yakın base kurun ve göl olsun. Su derdiniz olmaz. Yamyamları kesemiyorsanız son bossu çok zor kesersiniz. Alışmaya çalışın. Bir de totem yaparsanız basenizin biraz uzağına yamyamları uzak tutar. Yamyamların kafasını kesip toteme koyabiliyorsun. Craft kitabında olması gerekiyor.

Son düzenleme:
Dostum aslında kaçmayacaksın. Ben adaya ilk geldiğimden beri nerede yamyam görsem kovalıyorum. Onlar kaçıyor. Yani üstlerine git bence.

Çok sağ olun.
Katana bulunca 1 vs 10 bile atabiliyorsunuz yamyamlara. O kadar zor değil. Size önerim oyunun bitişi olan yere yakın base kurun ve göl olsun. Su derdiniz olmaz. Yamyamları kesemiyorsanız son bossu çok zor kesersiniz. Alışmaya çalışın. Bir de totem yaparsanız basenizin biraz uzağına yamyamları uzak tutar. Yamyamların kafasını kesip toteme koyabiliyorsun. Craft kitabında olması gerekiyor.
Kanka ben iyiyim de arkadaş baya noob 4,5 yamyama ölüyor Mutanta hiç dayanamiyor bende oyunun fiziklerine yeni yeni alıştığım dan sıkıntı oluyor.

Yanan ok ve molotof ile 8 bacaklı dahil tüm yerliler ile kolay mücadele edebilir, oyunu zevkli hale getirebilirsiniz. Ayrıca koridor kurup altına yanan yapraklar ile tuzak kurabilirsiniz.

Bir arkadaşla The Forest aldık oyun güzel sahile ev yaptık duvar çektik falan neyse sonra yamyamlar 2, 3 kişiden 5, 6 kişi gelmeye başlayınca katanayı aldık falan o mağarayı gezmedik ama fenerle katanayı alıp bir de soda falan lootlayıp kaçtık, geri dönüş yolunda bir baktık önümüzde 2 tane armz neyseki uçurumdu oradan denize atlayıp eve yüzdük. Sonra 1, 2 gün baseyi büyütmekle geçti birkaç kere yamyamlar 5, 6 kişi geldi falan sonra bir baktık 8 bacaklı gelmiş daldık biz buna canımızı yarıladı şerefsiz ama onunda canı bayağı azaldı ama arkadan en az 8, 10 tane yamyam. Öldürdüler bizi, ama bir şekilde toparladık falan 1, 2 gün sonra yine aynı senaryo ölmedik ama hem can hem de ilaç kalmadı napıcaz ya keşifede çıkamıyoz karantina yapıyoz :D her an armz gelcek diye ödümüz patlıyor. ( Bir de arkadaş biraz noob ben 7, 8 yamyam kesiyorum bu 5 taneye ölüyor:/ )
Arkadaşlar bu gelen bosslara mızrak ile saldırırsanız yani fırlatırsanız çok hızlı ölüyorlar molotofla felan uğraşmayın yamyamlardan zırh yapın rahat rahat oynarsınız

Arkadaşlar bu gelen bosslara mızrak ile saldırırsanız yani fırlatırsanız çok hızlı ölüyorlar molotofla felan uğraşmayın yamyamlardan zırh yapın rahat rahat oynarsınız
Kanka 1 sene felan oldu zaten. O arkadaşla oyun oynayamiyoruz artık bende başka bir arkadaşla oynadım çok rahat bitirdik oyunu. Benim arkadaş katanasi olmasına rağmen 5 zombiye ölüyordu, onu kaldiricam diye ben oynayamıyordum. Katanayla 20 yamyam 5 mutant gelse kesiyoruz sıkıntı olmuyor.

Geri
Yukarı