The Forest'ta arkadaşımın sunucusundaki itemler duruyor mudur?

cvr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben geçen aylarda Forest oynamıştım sadece arkadaşımın oluşturdugu servera katılıp oyun ici Save alıyordum bilgisayarım teknik arızadan dolayı serviste ve format atıldı yüksek ihtimalle bilgisayarı vermeden Steam Cloud'umda 0B kullanılan yazıyordu şimdi bilgisayarı yükledigimde yine arkadaşımın host oldugu servera girsem itemlerim durur mu?

Merhaba arkadaşlar, ben geçen aylarda Forest oynamıştım sadece arkadaşımın oluşturdugu servera katılıp oyun ici Save alıyordum bilgisayarım teknik arızadan dolayı serviste ve format atıldı yüksek ihtimalle bilgisayarı vermeden Steam Cloud'umda 0B kullanılan yazıyordu şimdi bilgisayarı yükledigimde yine arkadaşımın host oldugu servera girsem itemlerim durur mu?
Durur evet.

Durur host arkadaşın olduğu için gitmez.

Çok teşekkür ederim çok kafana takılmıştı o kadar uğraşmıştım. Mümkünse sayfamdaki diğer soruya bakabilir misin rica ederim.

Çok teşekkür ederim sayfamdaki diğer soruya da bakar mısın rica etsem.
Şu anda hatırladım Technopat'ta yeniyim soru sorma sürem varmış unutmuşum kusura bakma ssleri buradan atayım dostum.

Dosya Ekleri

• IMG_20220510_171819.jpg
    IMG_20220510_171819.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20220510_171804.jpg
    IMG_20220510_171804.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 11
Çok teşekkür ederim çok kafana takılmıştı o kadar uğraşmıştım. Mümkünse sayfamdaki diğer soruya bakabilir misin rica ederim.

Çok teşekkür ederim sayfamdaki diğer soruya da bakar mısın rica etsem.
Şu anda hatırladım Technopat'ta yeniyim soru sorma sürem varmış unutmuşum kusura bakma ssleri buradan atayım dostum.

Değişecek parça sipariş verilmiş anladığım kadarıyla gelince onarıp gönderecekler, sorun ne tam olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı