The Forest'ta ne yapılabilir?

Katılım
26 Mart 2019
Mesajlar
199
Oyunu arkadaşla aldık ama ne yapılabilir ki, ev yapmak yamyam öldürmek dışında hikaye üzerinden ilerlemek istiyoruz ama kaldık dımdızlak. Uçağın arkasında bir arazi bulduk ev yaptık, gelen yamyamları öldürüyoruz, ağaç kesiyoruz bir de konteynırlar bulduk içinde ekran kartları vardı onları topladık ama ne yapacağız?
 

Tahadied145

Femtopat
Katılım
14 Mart 2021
Mesajlar
96
Molotof yapın bolca işinize yarayacak. Silahlarınızın da diş kullanarak hasarını artırın. Adanın bir bölümünde devasa bir çukur var oyunu bitirmek için oraya gitmeniz gerekmekte.
 

BykP

Picopat
Katılım
16 Ekim 2020
Mesajlar
337
Çözümler
1
Hocam yanınıza yemek depolayıp haritada dolaşmanız lazım. Haritanın çeşitli yerlerinde mağaralar var. Eğer aramakla uğraşmayalım derseniz internette haritası var bunun. Mağaralar çok daha zor dış dünyaya göre ve daha aksiyonlu. Mağaralardan bulduğunuz eşyalar ile oyunun hikayesinde ilerleyin. Mağaralardan bulabileceğiniz her eşyanın listesi de internette mevcut. O eşyalara bakıp hangileri sizde var hangileri yok öğrenip aramaya devam edebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Ek: Devasa çukur oyunun finali için oraya gitmeden önce yeteri kadar gelişmeniz lazım.
 

Chomusuke

Hectopat
Katılım
11 Eylül 2015
Mesajlar
134
Asıl oyun yukarıda anlatılan mağaralara girdikten sonra başlıyor... Hem eğlenirsiniz hem de hoş olmayan şeyler yaşarsınız. Mağaralardan ilerleyin.
 
Yukarı