Oyun The Forgotten City 24 TL

Rezil olup indirmeye çalışırken akıl sağlığını kaybetmekten iyidir.

O senin tercihin karışamam. Bir oyun nerede ucuzsa oradan alıp geçerim ben. Aynı fiyata Steam'de varsa zaten bende Epic'den almayı düşünmem bile. Sizin yaptığınız yorumu aşırı abartı buldum sadece.

Şuan Epic düşmanlığı tamamen saçma bir hal aldı gerçekten. Fiyatlar aynıyken tamam Steam daha tercih edilebilir de günümüz şartlarında Epic'e laf etmek saçmalamaktan başka bir şey değil. Gayet de oynanılıyor o kadar oyun oynadım nadiren sorun yaşıyorum.

Oyunu hiç oynamadım. Oyunu oynayan var mı? Güzelse alırım. Umarım pazartesine kadar indirim gitmez.
Ben Game Pass'ten bitirmiştim gayet güzel, merak ettiren bir hikayesi vardı. Genel olarak konuşma, diyalog ile geçen bir oyun ama aksiyon zamanları da var az da olsa. Türkçe yaması da mevcut Steam'den zam almışken 24 TL'ye net alınır. İndirimler 16 Şubat'a kadar devam edecek.

Rezil olup indirmeye çalışırken akıl sağlığını kaybetmekten iyidir.

Ben Steam'de de 2.4 ile indiriyorum Epic'te de. Epic Games'i sevmemenizin sebebi Steam takıntınız olması mı yoksa başka neden mi var? Launcher yavaş doğrudur, Steam kadar basit arayüzü de yok oda doğru topluluk olayı da Steam kadar iyi değil. Ancak bunların hiçbiri oyun oynamanıza engel değil ki?

Ben Steam'de de 2.4 ile indiriyorum Epic'te de. Epic Games'i sevmemenizin sebebi Steam takıntınız olması mı yoksa başka neden mi var? Launcher yavaş doğrudur, Steam kadar basit arayüzü de yok oda doğru topluluk olayı da Steam kadar iyi değil. Ancak bunların hiçbiri oyun oynamanıza engel değil ki?

Hocam mutasyonlar ile uğraşmayı bırakın yoksa yine farklı bir mutasyon ile karşı karşıya kalırsınız Steam Epic'den kat kat iyi yalnız oyun oynanmayacak kadar kötü veya aşırı yavaş değil laf anlatmaya çalışmayın emin olun yorulduğunuzla kalırsınız.

Bu platform düşmanlığını hiç anlamıyorum. Launcher oyunu çalıştırmak için var, işini yapıyor mu, yapıyor. Benim için problem yok demektir.

Oyun fiyatlarının 4 haneli kısma döndüğü şartlarda hala daha "bedava versem almam" zihniyeti sadece özentilik. Artık bir ürün nerede ucuzsa oraya yönelmemiz gerekiyor. Epic Games yavaş olabilir, dağınık olabilir ama bedava oyun vererek biraz daha kaliteli zaman geçirmemize neden oluyor mu? Evet. Ayrıca ben de Steam'i ilk sırada tercih ederim ama indirme sorunları ile hiç karşılaşmadım bu zamana kadar.

Digital Collector's Edition daha da ucuz gözüküyor. İçine giremedim ama Steam'den gördüğüm kadarıyla içinde ana oyunda var.

Geri
Yukarı