The International 2017 düşünceleriniz

KhalDrogo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Dota 2 ve belki de en büyük E-spor turnuvası olan The International'a az bir zaman kaldı. Gerek etkinlik gerekse takımların performansı ile ilgili var mı kafanızda bir şeyler.

Valve özellikle etkinlik konusunda her sene bizi şaşırtmayı başarıyor. Ülkemize göre biraz pahalı gibi de olsa bence verdiğimiz paraya değecek şekilde yapılıyor.

Bu seneyle ilgili sizin düşünceleriniz nedir?

Secret da yeller esiyor beter olsun puppey ve kemal , ben dendiciyim dotanın maradonası dendidir tabi navi de bitti belki küllerinden doğar :) tabi şuan her ne kadar messi miracle olsada takım tam bir fail OG yada EG alabilir turnuvayı VP ye ise çok üzüldüm rus gardaşlarım major de şanssız bir mağlubiyet CYKA BLYAT :)

Adamlar dolar üzerinden yapıyor sonuçta global para birimi, olanda bize oluyor :) şaka bir yana mevzuya geçecek olursak Dendi'nin Dota üzerindeki etkisini hiç bir şekilde tartışmam, kaliteli oyuncu ancak 2010-2011 deki metayı ve takım ruhunu yakalayamadılar. Ben bu sene Qualifier dan gelen Planet dogs takımının iyi işler yapacağını en azından Main event'a kalacağını düşünüyorum. Secret'ın transfer hamlelerinin doğru olduğunu ama takımı oturtmaları için çok erken olduğunu düşünüyorum, tahminimce Main event'a ulaşamadan eleneceklerdir. İlk 4 için favorilerim ise OG, Liquid, VP. Bir de EG, DC gibi amerikan takımlarından ziyade; Newbee, İG, LGD gibi bir Çin takımının olacağını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı