The Last of Us 1 önyüklemeye açıldı!

Bütün alfabe mafyaları izliyor. Bizzat Discord'larında şahit oldum.
Bu yüzden globalleşme ve popülerleşmeye karşıyım. Her şey herkese hitap etmemeli. Bazı şeyler küçük kendi çapında kalmalı bozulup b*ku çıkıyor sonra. O dizideki Ellie ne mesela yani tipe bak çay demle istediği kadar iyi oynasın. Bunu diyince de kuduruyorlar lol. Yıldım bu işten valla Witcher'da da Hintli Yennefer koydular zenci elfler bilmem ne kesinlikle Polonya ve Slav kültürünü çok iyi yansıtıyor...

Bu yüzden globalleşme ve popülerleşmeye karşıyım. Her şey herkese hitap etmemeli. Bazı şeyler küçük kendi çapında kalmalı bozulup b*ku çıkıyor sonra. O dizideki ellie ne mesela yani tipe bak çay demle istediği kadar iyi oynasın. Bunu deyince de kuduruyorlar LoL. Yıldım bu işten vallahi Witcher'da da Hint Yennefer koydular zenci elfler bilmem ne kesinlikle Polonya ve slav kültürünü çok iyi yansıtıyor...

Aynen o dizideki o ellie'nin tipi ne öyle ya. Ben bu fan concept indeki oyuncular oynasaydı daha iyi olurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de başlarda tatmin olmadım fakat Ellie'yi "görsel" olarak oynayacak bir sürü insan var hocam. Bir tane TikTok ünlüsü vardı o bile oynayabilirdi. Görsel olarak acayip benziyordu. Fakat herkes Aaron Paul değil, oyunculuk da önemli.

1680007789538.jpeg
1680007800797.jpeg
1680007806207.jpeg

Bahsettiğim TikToker bu, dediğim gibi oyunculuğa da bakarlar. Üstüne üstlük kız OnlyFans yapıyor. Bu TikTok'da yaptığı videolar da reklamdan başka bir şey değil. Sizce alırlar mı bunu kadroya? :D

Son düzenleme:
Ben de başlarda tatmin olmadım fakat Ellie'yi "görsel" olarak oynayacak bir sürü insan var hocam. Bir tane TikTok ünlüsü vardı o bile oynayabilirdi. Görsel olarak acayip benziyordu. Fakat herkes aaron paul değil, oyunculuk da önemli.

Eki Görüntüle 1717825Eki Görüntüle 1717826Eki Görüntüle 1717827

Bahsettiğim tiktoker bu, dediğim gibi oyunculuğa da bakarlar. Üstüne üstlük kız onlyfans yapıyor. Bu TikTok'da yaptığı videolar da reklamdan başka bir şey değil. Sizce alırlar mı bunu kadroya? :D

Kaitlyn dever bence bu oynamalıydı. Ve bayağı iyi oyuncu.

Dosya Ekleri

• 1680008348070.png
    1680008348070.png
    338,4 KB · Görüntüleme: 24

Geri
Yukarı