The Last of Us 2 çöplüğü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

rico

Kilopat
Daha fazla  
Oynadığım en iyi PS exclusive oyunu olan TLOU, yaptıklarıyla TLOU 2'yi bedava verseler oynamayacağım bir hale soktu. Öncelikle kesinlikle homofobik değilim, hiçbir sıkıntım yok eşcinsellikle. DLC'de Ellie'nin lezbiyenlik hikayesini kısa geçip çok güzel bir biçimde aktardılar. Ama 2. oyunun daha fragramında bile oyun eşcinselliği göze sokmaktan geçinmiyor. Keşke dediğim yobazlık olsaydı ama değil. Her Chapter'da ya bir trans gözümüze sokuluyor ya gay ya lez. Post apokaliptik oyun hikayesinde göze sokulması gereken bu mudur acaba? Mekanikleri çok iyidir ama bu oyun mekaniğiyle değil hikayesiyle ön plandaydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyundan ziyade bunun böyle olmasına neden olan örgüt Social Justice Warrior'lardır. Artık çoğu oyunda görmeye başladık. Onlar yüzünden AC'nin son oyununun ana karakteri kadın oldu. Bu örgütü detaylı araştırabilirsin.

Doğru hocam, saygı duymamız gerek ama bir noktadan sonra insanı cidden bayıyor. Üstelik bu sadece bir oyun, gerek yok bence bu kadar. Tamam, 2 sahne göster geç ama fazlası gereksiz.

SJW temalı filmler ve oyunlar genelde böyle baltalıyor asıl konuyu. Sürekli bir mesaj verilmek üzerine yoğunlaşıldığı için asıl sanatı, konuyu oyuncuya ya da izleyiciye ulaştıramıyor.

Vıcık vıcık politika ve propaganda damlıyor bunların burnunu soktuğu her işten. Ben sadece oyun oynamak film izlemek istiyorum fakat hayır o propagandalarını bir şekilde gözüme sokmaları lazım. Kendileri kaybederler, oynamam, almam.

SJW'ler yüzünden Snowpiercer dizisinin ana karakterini siyahi yaptılar.

Bir tek Star Trek Discovery de gözüme battı bu. Gey subaya ihtiyacı yok star trek serisinin. Tutmadığına da sevindim açıkçası. Picard güzel gidiyor ve sırada Strange New Worlds var Kaptan Pike (platonik aşığıyım. Tamamen eski kafa Star Trek olarak çekilecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı