The Last of Us 2 tişört tasarımında renk uyumsuzluğu

Mitmit34

Hectopat
Daha fazla  
Last of Us 2 için kendime özel bir tişört tasarladım. Yalnız şu siyah tişörtteki siyah renkle benim kullandığım siyah bir uymadı. Tişörtte gömmek istiyorum tasarımı. IPS bir ekranım yok renkler kafamı karıştırdı. Yardımcı olacak var mı?

1.png
23.png

Son düzenleyen: Moderatör:
arkasına siyah fon koymak yerine PNG şeklinde çıktı alın tişörtün rengine göre baskı yapılsın? aksi takdirde yüzde yüz eşitleyemezsiniz ki. En basitinden birkaç yıkanma sonrası solma gerçekleşirse baskı daha koyu gözükür

arkasına siyah fon koymak yerine PNG şeklinde çıktı alın tişörtün rengine göre baskı yapılsın? aksi takdirde yüzde yüz eşitleyemezsiniz ki. En basitinden birkaç yıkanma sonrası solma gerçekleşirse baskı daha koyu gözükür
Karakterlerin saçlarını iyi kesemedim siyahla kapamak istedim.

Tişört renginin birebir aynısını almak istiyorsan sol taraftan renk seçim aracını kullan. Bu sayede tişört rengini alabilirsin fakat baskı tişört üzerine basıldığında hiçbir zaman bilgisayarda görülen ile eline alıp gördüğün bir olmayabilir. Ufak ton farklılıkları hissedebilirsin. Hiç renk farkı istemiyorsan tek yol resmi PNG olarak basmak olacaktır.

Geri
Yukarı