The Last Of Us Part 2 E3 2019 Etkinliğinden Önce Çıkabilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
The Last Of Us Part 2 E3 2019 Etkinliğinden Önce Çıkabilir
The Last Of Us Part 2 çıkış tarihi hakkında bugün yeni bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre, serinin devam oyunu E3 2019 etkinliğinden önce piyasaya sürülebilir. Naughty Dog oyun stüdyosu tarafından bir süredir geliştirilmekte olan The Last Of Us Part 2 için ne yazık ki hali hazırda resmi bir çıkış tarihi bulunmuyor. Tüm gözler serinin […]

Devamı: The Last Of Us Part 2 E3 2019 Etkinliğinden Önce Çıkabilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu kadar erken çıkması ihtimali içimde bir şüphe uyandırdı. Bence oyunun yapımında biraz daha zaman harcanmalı ki yaşanabilecek olası sorunlar minumuma indirilsin. ''Parayı erkenden kazanalım. '' derken seriyi batırmasınlar da.

Gran Turismo 6, PS4 çıktığında, artık PS3 öldü, PS3 alınmaz denildiği anda çıktı. Bence Last of Us, PS4'ün çıkış oyunlarından olur. Ama önümüzde uzuuun bir yıl var. Ne olacağı belli olmaz.

PS4 Kullanıcıları heyecanlandı :) I <3 Sony

Gran Turismo 6, PS4 çıktığında, artık PS3 öldü, PS3 alınmaz denildiği anda çıktı. Bence Last of Us, PS4'ün çıkış oyunlarından olur. Ama önümüzde uzuuun bir yıl var. Ne olacağı belli olmaz.

PS4 Kullanıcıları heyecanlandı :) I <3 Sony

Önümüzdeki sonbahar sistem toplamayı planlıyorum, PS4'ü satacağım ancak bu oyun beni çok düşündürüyor yav 🤣 Pişman olmayayım sonra.

Önümüzdeki sonbahar sistem toplamayı planlıyorum, PS4'ü satacağım ancak bu oyun beni çok düşündürüyor yav 🤣 Pişman olmayayım sonra.

Ben sırf bunun için bu yaz çalışıp tekrar PS4 almayı düşünüyorum :) Zaten The Last of Us'ı PS3'te oynayınca resmen bittim. Sonunda duygulandım, zaten duygusal birisiyim, sonda ufaktan bir göz yaşlanması... Ağlamıyorum, gözüme Naught Dog kaçtı 😭

Bence oyun sonbaharda çıkacak. Tabi oyun tamamsa E3 öncesi çıkması iyi olur. Bu arada oyunda sorun olur diye endiselenmeyin. Naughty Dog paradan önce kaliteye önem vermistir hep.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı