The Last Of Us Part 2 Hikâye Sızıntısı

Ali52521

Hectopat
Malum oyunun bazı bilgilerin sızdırıldı ve videolar ortaya çıktı. Tamamen hayal kırıklığı benin için. Siz neler düşünüyorsunuz?

Oynanış videosunu çok beğendim ama hikaye sızıntılarına hiç bakmadım. Kötü olmaz diye umuyorum.
Ben hayal kırıklığı içersindeyim. Şu adna tek umduğum şu; Oyunu tanıtırlarken bunlar şaka idi deyip çok farklı bi senaryo sunmaları. Eğer bu gerçek senaryo ise bence yeniden yapmalılar çünkü gerçekten hayal kırıklığı, çok ciddiyim.
Ne kadar sürer bilinmez, oda doğru.

Sızıntılara bakmadım, bakmak da istemiyorum açıkçası. Oynanış videosu baya iyiydi, mekanikler vs. Hikaye de resmi olarak anlatıldığı kadarıyla yeterli bence. Oynarken göreceğiz, hikaye ve hikaye anlatımı yeterli mi yoksa tahminimizden iyi mi.

Neden hayal kırıklığına uğradığınızı bilmiyorum. Belki daha farklı bir şey bekliyordunuz ya da sızdırıldığı kısmı beğenmediniz. Ya da sadece oyun hoşunuza gitmedi bilemiyorum, saygı duyarım. Sevmek zorunda değilsiniz. Ama Naughty Dog'un boş beleş bir iş çıkaracağını hiç sanmıyorum. Eminim ki sesini ilk oyun kadar (belki de daha fazla) duyuracaktır.

Sızıntılara bakmadım, bakmak da istemiyorum açıkçası. Oynanış videosu baya iyiydi, mekanikler vs. Hikaye de resmi olarak anlatıldığı kadarıyla yeterli bence. Oynarken göreceğiz, hikaye ve hikaye anlatımı yeterli mi yoksa tahminimizden iyi mi.

Neden hayal kırıklığına uğradığınızı bilmiyorum. Belki daha farklı bir şey bekliyordunuz ya da sızdırıldığı kısmı beğenmediniz. Ya da sadece oyun hoşunuza gitmedi bilemiyorum, saygı duyarım. Sevmek zorunda değilsiniz. Ama Naughty Dog'un boş beleş bir iş çıkaracağını hiç sanmıyorum. Eminim ki sesini ilk oyun kadar (belki de daha fazla) duyuracaktır.
Farklı bir hikaye bekliyordum. Koskoca Joel bi trans tarafından kafası ezilerek öldürülüyor. Kesinlikle cinsel hiç bir sorunum yok. Ama yani buda joel abimiz. Öldüren Abby'yi de biz kontrol edeceğimizi okudum. Yani ölmelerine biraz sinirim bozuldu. O açından hayal kırıklığı dedim. Saygılar.
Neden hayal kırıklığı acaba?

Bence gömmek için erken.
Oda doğru ben gömmedim, hala umudum var ama ne bilim biraz saçma bitmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir hikaye bekliyordum. Koskoca Joel bi trans tarafından kafası ezilerek öldürülüyor. Kesinlikle cinsel hiç bir sorunum yok. Ama yani buda joel abimiz. Öldüren Abby'yi de biz kontrol edeceğimizi okudum. Yani ölmelerine biraz sinirim bozuldu. O açından hayal kırıklığı dedim. Saygılar.

Oda doğru ben gömmedim, hala umudum var ama ne bilim biraz saçma bitmiş.
25 saatin tamamını gördünüz mü? Sonu olduğunu nereden biliyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı