The Last of Us Part II Metacritic puanı

Soykan Soycan

Kilopat
Daha fazla  
İnsanlar daha oyunu oynamadan 1 puanı vermeye başlamış bile. Herkes hikaye kötü diye yakınıyor ama bu oyuna sırf oynanışı, atmosferi, grafikleri, seslendirmeleri için bile 7 puan verilir.

WhatsApp Image 2020-06-19 at 11.55.49.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece oyun sektöründe değil, film ve dizi sektöründe de kullanıcı, izleyici oyları ile oluşturulan puanlamalar, hayranlar ve nefret edenler arasında bir çatışma haline geldi. Oylama ile oluşan puan sistemlerini pek fazla takmamak lazım artık. Bu oyun özelinde değil de genel olarak durum bu hale gelmeye başladı.

Bu forumda bile lezbiyenlik içeriyor diye çıldıranlar var. Bir de olumsuz yorum yapanlar gördüğüm kadarıyla oynayanlar değil. PS4 sahibi olmayan ve dolayısıyla oyunu oynama fırsatı olmayanlar oyunu daha çok eleştiriyor.

Son düzenleme:
Grafikler, oynanış gayet güzel ama bu hikayenin çöp olduğu gerçeğini kapatamıyor bence. Bu özelliklere göre bence 7/10 verilebilir. Ama bence verilen o kadar paraya değmez. 1-2 yıl içerisinde fiyatı çok düşer zaten. Şahsen o zaman almayı düşünüyorum ilk oyunun hatırına.

Bu forumda bile lezbiyenlik içeriyor diye çıldıranlar var. Bir de olumsuz yorum yapanlar gördüğüm kadarıyla oynayanlar değil. PS4 sahibi olmayan ve dolayısıyla oyunu oynama fırsatı olmayanlar oyunu daha çok eleştiriyor.
PS4 prom var tüm exculisive oyunları çıktığı gibi alırım bu oyunun senaryosunu yazanın . . . Kardeş indirim bekleyin bu paraya bu hikaye yazık olmuş. Boşuna uğraşmışlar keşke böyle çıkacağına hiç cikmasaydi.Not: 6. Saate girdim oyunda ve daha önce sızdırılan videoları da izlemiş bulundum
PS4 prom var tüm exculisive oyunları çıktığı gibi alırım bu oyunun senaryosunu yazanın . . . Kardeş indirim bekleyin bu paraya bu hikaye yazık olmuş. Boşuna uğraşmışlar keşke böyle çıkacağına hiç cikmasaydi.Not: 6. Saate girdim oyunda ve daha önce sızdırılan videoları da izlemiş bulundum
Ayrıca eşcinsellik yüzünden değil hikayesi gerçekten kötü olduğu için insanlar eleştiriyor. Bunu yaşayan tek ben miyim diye meraktan forumlara ve Twitter'a daldım,meğerse herkes sinirlenmiş .

@caner karakus Benim forumda gördüklerim üzerine basa basa lezbiyen ilişkiden rahatsız olduklarından bahsediyor.
Hayır kardeşim işte spoiler vermek istemiyorum ama mesele eşcinsellik değil bunun işleniş biçimi. İnsanın gözüne sokarcasina her fırsatta eşcinsellik vurgusu yapılmaz yahu. Bir film düşün dünya felaket halde debletler çökmüş insanlar hayatta kalma mücadelesi veriyor bu filmde zırt pirt cinsellik görmek ister miydin?

Yeni konular

Geri
Yukarı