Çözüldü The Long Dark Bölümleri oynamadan geçmek var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mearty

Hectopat
Merhaba. The Long Dark'ta daha önce 1 ve 2. Bölümleri oynayıp silmiştim. Tekrar yükledim ama kayıtlarım durmuyordu. 1 ve 2'yi tekrar oynamadan 3. Bölümü nasıl oynarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yeni oyun açtığında bölüm seçerek oyuna başlayabiliyorsun diye biliyorum. Wintermute menüsünden her bölümü ayrı ayrı açabiliyorsun.
Bence en iyisi bu oyun tamamlanana ve diğer episodlar çıkana kadar beklemek. Bende ilk iki bölümü aşırı severek oynadım. Gerçekten inanılmaz güzel bir oyun ama bu bölüm bölüm çıkarma işi hiç hoşuma gitmedi. 2 bölüm daha varmış. Hedef 2023 sanırım.

Bence en iyisi bu oyun tamamlanana ve diğer episodlar çıkana kadar beklemek. Bende ilk iki bölümü aşırı severek oynadım. Gerçekten inanılmaz güzel bir oyun ama bu bölüm bölüm çıkarma işi hiç hoşuma gitmedi. 2 bölüm daha varmış. Hedef 2023 sanırım.
Save dosyan duruyorsa paylaşır mısın?

Karakter hala dağ başından kurtulamadı. Oyunun sonunu merak ediyordum yapımcı firma sağolsun karakteri de beni de soğuttu. (Karakterin adını unuttum çaktırmayın.)

Save dosyan duruyorsa paylaşır mısın?

Maalesef dostum. Oyunun gerisi çıkınca tekrar oynarım diye düşünmüştüm. Tabi geri kalanı bir kerede çıkacak diye düşündüm :)
Karakter hala dağ başından kurtulamadı. Oyunun sonunu merak ediyordum yapımcı firma sağolsun karakteri de beni de soğuttu. (Karakterin adını unuttum çaktırmayın.)

Evet ama oyunun mekanikleri çok güzel. Ayrıca gerçekçi grafik olmadan mükemmel atmosferi yansıtmışlar. Tabi grafikler gerçekçi olmasada suluboya tablo gibi görüntüler.

Geri
Yukarı