Çözüldü A10 APU 5745M The Long Dark Unity hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

infinityglove

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler. Ben Epic Games'in ücretsiz vermiş olduğu The Long Dark oyununu indirdim. Açmaya çalıştığımda diğer Unity oyunlarında almış olduğum hatanın aynısını alıyorum. Five dates, business tour vb oyunların hepsinde aşağıdaki görseldeki hatayı alıyorum. Aşağıya business Tour'un hata fotoğrafını atıyorum. Hata SS'ini alamadım. İnternetten aldım bu fotoğrafı ama aynı hata. The Long Dark'ın da aynı hata. The Long Dark'ın Process Monitor dosyasını da paylaşıyorum.

The Long Dark Process Monitor dosyası: Logfile

p6r6Jm.png

Çözüm
Bu durumda söz konusu sistem ile oyunu çalıştıramazsınız zira ekran kartınız için sürücü desteği sona ermiş.
Ekran kartı sürücü sürümünüz 2015'ten kalma.

8.17.10.0625

Buradan 2016 sürüm ile dener misiniz?

Denedim de bu sürümü kurmaya çalıştığım zaman "Tespit sürücü hatası. Yardım için AMD'ye başvurun." Hatası alıyorum.

Ekran kartı sürücü sürümünüz 2015'ten kalma.

8.17.10.0625

Buradan 2016 sürüm ile dener misiniz?

AMD Crimson Beta'yı indirince 2016 versiyonu yani güvenli modda kurmayı denedim üstteki yanıtta yazdığım hatayı aldım. Güvenli moddan çıkarıp yükledim ekran kartını fakat bu sefer indirdiğim sürüm 2016 olmasına rağmen 2015'i kurdu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı